איך לבחור תאורה לאירוע מושלם?

איך לבחור תאורה לאירוע מושלם?

כיום ברוב האירועים יש צורך בתאורה אשר מוסיפה המון לאירוע, השימוש העיקרי שנעשה בתאורה הוא בעיקר באירועים המתקיימים בערב.

ישנו מגוון רחב של תאורה ובמאמר זה נפרט עליהם יותר, נפרט יותר על כל סוגי התאורה שקיימים, סוגי תאורה שיוכלו לעלות את האירוע שלכם רמה אחת למעלה.

נקדים ונאמר שהדרך הפשוטה והקלה ביותר להשיג כמעט את כל סוגי התאורה שנכתוב עליהם במאמר הבא ניתן להשיג באמצעות האופציה של השכרת תאורה לאירועים.

סוג ראשון זה תאורה שהמטרה שלה זה נטו לתת לנו אור ברגע של חשיכה, כגון פרוז'קטורים או גרינלדת אורות, זהו הסוג הבסיסי ביותר הקיים בתאורה וסוג תאורה שכזה הוא יותר מתאים לאירועים כמו סעודת מצווה, כנסים והרצאות או אירועים שאין בהם ממש ריקודים אבל יש צורך באור שיאיר לנו את שטח האירוע באופן רגיל.

סוג שני של תאורה זהוי תאורת אפקט, סוג תאורה זה מתאים יותר למסיבות ואירועים שכוללים ריקודים והן פועולות לרוב ללא צורך בידי אדם, רוב סוגי הפנסים האלה הם חכמים מאד וכוללים בתוכן מיקרופון קטן שברגע שהוא קולט שיש מוזיקה ברקע הוא מפעיל את הפנס באופן עצמאי ורוקד לפי קצב המוזיקה.
זה סוג תאורה שמאד מומלץ למסיבות ובעזרת תאורה זו תוכלו להכניס את כולם לקצב המוזיקה ולעורר התלהבות רבה בקרב כל הנוכחים באירוע שלכם.

סוג שלישי של תאורה זה התאורה החכמה יותר שדורשת מפעיל מקצועי לצידה, זוהי בדיוק אותו סוג תאורה שאתם רגילים לראות באולמי אירועים ובמועדונים, הפנסים האלה נקראים: בימים, פנסי שטיפה, פנסי תומס לד ועוד. על מנת להפעיל את התאורה הזו יש צורך בתאורן מקצועי שיפעיל אותה ע"י תוכנות מחשב שונות ולכן זו אכן אופציה שמציעות חברות שונות אך קחו בחשבון שאופציה זו היא תיהיה היקרה ביותר וזה תלוי כמובן גם בכמות הפנסים אותם תרצו.
סוג זה של תאורה מתאים מאד למסיבות ולריקודים באירועים רציניים יותר כגון חתונות, מופעי זמרים ועוד.

על מנת לשדרג את התאורה הצבעונית שלכם באירוע בכמה רמות כדאי לדאוג למכונת עשן, בעזרת העשן תוכלו לשפר את נוכחות התאורה באירוע ולהשיג מראה מרשים יותר עבור התאורה.

כתוב/כתבי תגובה