כיצד לשלוב פעילות ODT ביום גיבוש

כיצד לשלוב פעילות ODT ביום גיבוש

אתם יודעים מה ההבדל בין עסק מצליח לעסק שנכשל? אתם יודעים מדוע ישנם אנשים המקימים עסק משגשג ואילו אחרים סוגרים את העסק שלהם לאחר מספר חודשים בלבד? התשובה היא שמנהלים טובים מבינים כי העסק שלהם תלוי בראש ובראשונה באנשי הצוות העובדים בו. ניתן לראות זאת בצה"ל אשר הבין כי היתרון הגדול ביותר שלו על צבאות ערב אלו הם האנשים שלו וזוהי הסיבה מדוע הוא צבא כה חזק. אך לא מספיק רק להעסיק את האנשים הטובים ביותר אלא אנחנו צריכים גם מאוד להשקיע בגיבוש שלהם. ככל שהאנשים יהיו יותר מגובשים כך הם יחושו מחויבות גדולה יותר למקום העבודה וכך הם יבצעו את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לחשוב על השילוב של פעילות ODT ביום הגיבוש שלכם מכיוון שזוהי הפעילות הטובה ביותר בשבילכם ואשר תשרת אתכם בצורה מושלמת.

מדוע עדיף לבצע את הפעילות עם מדריכים חיצוניים?

עליכם להבין כי פעילות ODT  מגבשת כל כך מכיוון שהיא מוציאה את העובדים מאזור הנוחות, גורמת להם להתחבר זה עם זה ומעניקה להם חוויה בלתי נשכחת שספק אם ניתן להשיג באמצעים אחרים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אם אתם רוצים להבטיח כי הפעילות תהיה ברמה גבוהה כדאי לכם לבצע אותה עם מדריכים חיצוניים. מדריכים אלו מכירים במדויק את פעילויות ה-ODT והם ידעו בדיוק איך להפעיל את העובדים בצורה הטובה ביותר. אין מה להשוות בין פעילות המתקיימת עם מדריכים חיצוניים ובין פעילות אשר אין זכר למדריכים אלו ואת זאת חשוב מאוד שתיקחו בחשבון.

האם העלות של ODT היא גבוהה?

כל עסק צריך לשים דגש על ההוצאות שלו ולקחת אותן בחשבון. על רקע זה ברור מדוע רבים תוהים האם העלות של ODT היא גבוהה. אז קודם כל נציין כי העלות היא ממש לא גבוהה ולצד זאת נציין גם כי אתם צריכים לתת את הדעת על כך כי ה-ODT תורם כל כך הרבה לחברה שלכם עד שהעלות שלו בטלה ואינה משמעותית בכלל.

כתוב/כתבי תגובה