הכי מתוקים שיש: גורי קינג צ'ארלס

הכי מתוקים שיש: גורי קינג צ'ארלס

בכל הנוגע לגזעי כלבים, אחד הגזעים שהפכו פופולאריים לאימוץ, לקנייה ולמסירה בארץ הם כלבי הקינג צ'ארלס הקיימים בעולמינו כבר מהמאה ה 15 בה שימוש ככלבי לוויה נאמנים למלכים, אצילים ואנשים בחברה הגבוהה.

כיום הכלבים מלווים אנשים מכל שכבות האוכלוסייה תוך שכלבים מסוג קינג צ'ארלס המתוקים, הפכו להיות מכלבי ציד לכלבי שעשועים, כלבים מעולים לקשישים וילדים כמו גם שהם כלבים טיפוליים נהדרים!

אבל מה צריך לדעת על גזע זה?

הקינג צ'ארלס הוא כלב מגזע מתוק במיוחד שפותח במאה ה 15 והוא מאז משמש כבן לוויה מתוק במיוחד בו ניתן לצפות בתמונות שמן עתיקות ממאות קודמות. הכלבלב שתוחלת חייו יכולה להגיע עד גיל 13 ואף יותר הוא כלב שגובהו המקסימאלי 33 סנטימטרים,  משקלו הינו 8 קילוגרמים, הוא נולד בגוונים חומים לבנים רכים, אפו פחוס ואוזניו שמוטות וארוכות.

תכונותיו של קינג צארלס

מלבד האושר שהמראה המתוק של הכלבלב מביא עמו לכל מקום, חשוב לדעת כי כלבים אלה הינם כלבים נאמנים, קלים לאילוף, הם כלבי ציד מעולים ויש להם יצרים שהופכים אותם לבני לוויה טובים כמו גם לכלבי עבודה מיומנים! על מנת לאמץ כלב מסוג זה ניתן לחפש את הכלבים הגזעיים או המעורבים במודעות לאתרים למסירת כלבים, כמו גם בעמותות ובבתי גידול.

אם בחרתם בקניית קבלייר קינג צ'ארלס בחרו בבית גידול אשר מאפשר יחס טוב לכלבים, אשר שומר על תנאי מחייה מעולים לגורים ולכלבים שנמצאים בו, בחרו בית גידול שעובד תחת פיקוח וטרינרי, כזה שמוסר גורים רק לאחר בירור אודות הבית שאיליו מגיע הכלב כמו גם שאתם שמים לב כי הכלבים כמו גם הכלבות בבית הגידול מטופלים, מחוסנים וכי הגידול של הכלבים נעשה בשיא ההומאניות ההתחשבות והאהבה.

בכך תוכלו לאמץ גור מתוק או כלב בוגר שתוכלו ליהנות מהנוכחות שלו שתוביל להמון אושר, שמחה ואהבה.

כתוב/כתבי תגובה