ספא לקבוצות

ספא לקבוצות

יום עיון מטעם העבודה עשוי להיות אירוע די משעמם שרבים היו שמחים להיפטר ממנו ולא להגיע בכלל. לא תמיד ניתן לקלוע באופן מדויק לטעמם של העובדים או כל קבוצת חברים באשר היא כאשר מתוכננת פעילות גיבוש. קבוצות מאורגנות מחפשות בדרך כלל דרך יצירתית להנאה משותפת שתתאים לכל חברי הקבוצה. כאשר אנו מחפשים פעילות מסוג זה נוכל להעלות את הרעיון של ביקור משותף בספא.

הספא הוא הפתרון האידיאלי

הרעיון של ספא לקבוצות יכול לפתור בעיות שכיחות  רבות שכרוכות בארגון של יום כיף מאורגן. מדובר על בילוי כיפי, מעניין ומפנק שמביא אתו גם הרבה ערך מוסף למשתתפים. במהלכו ניתן לחוות סדנאות שונות והסברים מפי מומחים שלמדו את הנושא לעומק וחקרו אותו. יום כזה יוכל להיכנס בקלות לרפרטואר של הימים היותר מוצלחים שחוויתם.

מה מצפה לנו ביום כזה

כאשר אנו מגיעים ליום ספא שכזה מצפים לנו אירועים רבים שכל אחד מהם הוא מהנה כשלעצמו. דווקא החברותא עשויה להיות הכוח שיהפוך את היום הזה ליותר פורה כך שניתן יהיה להכיר אחד את השני לעומק:

  • עם בואכם תתכבדו בקבלת פנים חביבה שכוללת כיבוד קל, בר חופשי וסקירה של כל מה שאתם עומדים לעבור במהלך היום.
  • בהמשך כל אחד יקבל נעלי בית מפנקות וחלוק ותוכלו לצאת למסע נפלא של הנאה בג'קוזי, סאונה יבשה או רטובה והכל במתחם מרווח ונעים.
  • בנוסף ניתן יהיה לקבל טיפולים אישיים שיוענקו על ידי צוות מקצועי ומנוסה. חדרי הטיפולים ישמחו לארח אתכם ולספק לכם את כל מה שדרוש. ואתם רק תתמסרו להנאה.
  • לסיום תתכנס כל הקבוצה לסדנא מעשירה בתחום שחרור אנרגיה בהנחיית מומחה בתחום זה. סדנאות אלו הן מומלצות מאוד וכדאי להגיע אליהן בראש פתוח וללא כל חשש.

כמה אנשים נחשבים קבוצה

קבוצה היא לצורך העניין גם ארבעה או חמישה אנשים אשר מגיעים ביחד. כמובן שניתן להגיע בתור קבוצה של כמה עשרות אנשים וליהנות בדיוק באותה צורה. אפשר להגיע בתור קבוצת נשים בלבד או אפילו גברים בלבד, ואפשר להגיע כקבוצה מעורבת מהעבודה או מהלימודים.

 

כתוב/כתבי תגובה