הרצאות סטנדאפ מעולות לימי כיף

הרצאות סטנדאפ מעולות לימי כיף

כאשר אתם מחפשים יום כיף אידיאלי לעובדים שלכם, אתם רוצים לשים את הדגש על יום כזה שבו העובדים יוכלו להשתחרר ולצאת מהקונכייה שלהם, לצאת ממקום העבודה ולשבור את השגרה, להכיר ולהיפתח אל העובדים האחרים ובכלל להתגבש, תוך בילוי יום כיפי ונפלא!

בשל כך חשוב לדעת כי אחת הדרכים שתוכלו לעשות זאת היא באמצעות התאמה של הרצאות סטנד אפ מצחיקות וכיפיות במיוחד.

אבל לפני שנפרט אודות סדנאות כאלה, חשוב לדעת קצת יותר על התועלות של יום כיף לעובדים!

כאשר אתם בוחרים ביום כיף לעובדים אתם אמנם משקיעים מעט מזמנכם כמו גם מתקציבים שיש לכם אך את התמורה שתקבלו לאחר יום גיבוש וכיף נפלא לא ניתן לכמת לזמן או לכסף.

העובדים שלכם שיוצאו מהמשרד או ממקום העבודה ליום כיף וליום גיבוש יהפכו לנאמנים ולויאליים יותר אליכם ואל מקום העבודה, הם יפתחו אחד אל השני, יפגינו יותר בטחון ומיומנות וישפרו את עבודת הצוות שלהם וזאת מתוך גיבוש והכרות עם העובדים האחרים. בכך אתם כמנהלים תוכלו להרוויח עובדים טובים ופרודוקטיביים יותר.

אבל מהן הרצאות סטנד אפ?

הרצאות כאלה מועברות לקבוצות עובדים כל ידי שלל סטנדאפיסטים מוכרים אשר מדברים על נושאים מעניינים, כאשר יש לבצע התאמה של הסטנדאפיסט והתוכן לקהל העובדים שלכם.

סדנאות מסוג זה והרצאות מצחיקות מקנות יום כיף ויום גיבוש נפלא אשר באמצעות הרצאות הומוריסטיות שוברות את הקרח בין העובדים, מאפשרות יציאה אל יום כיף מצחיק ונפלא, כמו גם שהן מעשירות במיוחד!

סדנאות כאלה מעולות מכמה סיבות עיקריות ביניהן:  שבירת שגרה, העשרה ואינסוף של צחוקים והומור. הרצאות מצחיקות הן כאלה אשר נחשבות נפלאות לימי גיבוש, בזמן שלאחר הרצאה מצחיקה ומעניינת  – העובדים שלכם יחזרו למשרד רעננים יותר, מרוצים, ועם מוטיבציה.

כתוב/כתבי תגובה