מהם הקרוזים הכי מבוקשים לקיץ הקרוב

מהם הקרוזים הכי מבוקשים לקיץ הקרוב

אם אתם כבר מתכננים את הטיול לקיץ הקרוב –  אתם בוודאי כבר חולמים על חופשה כיפית במיוחד שמשלבת שייט על פני המים היפים והצלולים בעולם, תוך כדי חווית שכוללות חופים ותרבות בלתי נשכחת!

בשל כך חשוב לדעת כי אחת הדרכים לצאת אל טיול בקיץ היא באמצעות קרוז הלוא הוא הפלגה בספינת פאר שהיא בעצם בית מלון ענקי שמארח את הנופשים שבו על בסיס פנסיון מלא ומקנה עגינה בשלל יעדים קסומים, טיולים מאורגנים תוך כניסה אל שלל ארצות מדהימות ויעדים עוצרי נשימה.

איזה קרוזים הם המבוקשים ביותר בקיץ הקרוב?

הנה רשימה של 3 יעדים פופולאריים:

קרוז לפיורדים בנורבגיה  – נורבגיה היא מקום שידוע בכינוי שלו "ארץ הפיורדים" מה שהופך אותה ליעד יפיפה ששווה להגיע איליו בכל עונה! בשייט אל נורבגיה תוכלו להגיע אל נופים עוצרי נשימה, מרחבים עצומים, תרבות ענפה, מבנים מדהימים וכמובן אל פיורדים עמוקים וצרים שבתוכם מפליגים עם הספינה ופוגשים הרים שפסגותיהם מעוטרות בשלג ועמקים חורצים אותם, אל קרחונים ומפלים גועשים מהגדולים ביותר באירופה.

קרוז לסין ושייט על יאנגצה – אם אתם רוצים לשנות תפיסה, להגיע אל אחת מהמדינות המסקרנות בעולם ולפגוש בחיים אחרים: חשוב שתדעו כי שייט על היאנגצה, שמתרחש בטיול מאורגן לסין היא החופשה שלכם!  שייט בסין יאפשר לכם מסע קסום אל תולדותיה של המדינה כמו גם מבט אל המקדשים המפוארים שנמצאים במקום, אל ארמונות של שושלת הקיסרים, ושייט נפלא וכיפי אל נהרות  של נהרות, צוקים, שמורות טבע, שדות אורז וערים מרהיבות! חשוב לדעת כי סין נחשבת יעד נפלא שרבים מגיעים איליו ולכן קרוז לסין אסור לפספס.

שייט על נהר הריין – דרך נוספת לנפוש בימי הקיץ היא באמצעות שייט נהרות על נהר הריין. נהר הריין, המרכזי בנהרות מערב אירופה, נפרס על גבי  מאות קילומטרים שמתחילים בפסגות הגבוהות והמושלגות של האלפים בדרום שוויץ, תוך שהנהר מתפתל בעצלתיים דרך ליכטנשטיין, אוסטריה, גרמניה והולנד עד שהנהר נשפך אל הים הצפוני. טיול כזה אל טירות, קתדרלות, פרים מדהימים כרמים וגפנים הוא טיול קייצי עוצר נשימה שניתן ליהנות ממנו באמצעות שייט בספינת פאר!

כתוב/כתבי תגובה