קורס רובוטיקה לילדים במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית

קורס רובוטיקה לילדים במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית

אם הילדים שלכם תמיד היו כאלה בעלי יכולות טכניות, אם הם סקרנים מטבעם וכל הזמן מחפשים את כל מה שחדש בעולם, ייתכן שקורס רובוטיקה לילדים יכול להתאים להם במיוחד.

אבל מה זה בכלל הקורס הזה. ומה לומדים בו? הנה כמה פרטים שחשוב שתדעו על קורס מסוג זה:

קורס רובוטיקה לילדים הוא כזה שיכיר לילדים שלכם את מקצועות הפיזיקה והמכניקה והוא יסייע לכם ללמוד מהו תכנות רובוט, מהם הכלים החשובים להצלחה בעתיד, כמו גם שלל כללים ביסודות הפיזיקה וההנדסה.

רובוטים הם אחד הדברים שמעניינים ילדים במיוחד ולכן רבים הילדים שתחום זה מעניין אותם כובש את עולמם ואף מקנה להם מקצוע נפלא לעתיד!

אז מה לומדים בקורס?

קורס מסוג זה מקנה לילדים תהליך מלא של הכרות עם עולם הרובוטיקה, עם תכנות רובוט, הוא מאפשר הקניית סביבת סימולציה לילדים עם הרובוט, יצירת חוויה כיפית במיוחד ומשחק בזירות ממוחשבות.

בזמן הקורס מכירים התלמידים משתנים, חוקים, לולאות ועוד והם לומדים  ליישם שלל כלים שניתנים להם בתחום כמו גם שהילדים ידעו כיצד לתכנת פרויקטים עם הסימולטור של הרובוט ולשתף את הפרויקטים בסביבה הווירטואלית.

אבל מה יתרונות של קורס רובוטיקה?  

לקורס זה ישנם כמה וכמה יתרונות בולטים, בניהם:

רכישת מקצוע לעתיד – ילדים שאוהבים את התחום ומתנסים בו יכולים עם הזמן גם להפוך את התחביב למקצוע לעתיד, כאשר מקצוע זה הינו אחד המבוקשים ביותר בארץ והעולם.

מסגרת חברתית כיפית במיוחד – קורס רובוטיקה מקנה לילדים מסגרת כיפית במיוחד בה הם נפגשים על חברים, נהנים מעזרה וחוויות ממדריכים שמעבירים את החומר הלימודי בצורה מהנה ויכולים להפוך לחלק מקבוצה הפועלת בתחום הרובוטיקה.

אבל למי מתאים קורס רובוטיקה?

במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית מקיימים את תכנית הלימודים  עבור בנים ובנות מכיתות ה' ועד ז' המעוניינים להכיר וללמוד את עולם התכנות דרך התנסות בתכנות של רובוטים.בכך אפשר לאפשר לילדים שלכם חוויה מיוחדת במינה.

כתוב/כתבי תגובה