3 טיפים לבחירת טבעות נישואין

3 טיפים לבחירת טבעות נישואין

טבעות הנישואין הן אותם טבעות מיוחדות שאתן אתם נכנסים מתחת לחופה ביום המאושר ביותר בחייכם. על פי ההלכה היהודית, טבעות נישואין צריכות לעמוד בכמה כללים: טבעות עגולות וחלקות, טבעות העשויות מחומר אחד, וכמובן טבעות השוות פרוטה. אז לאחר שתקופת האירוסין כבר מאחוריכם, תוכלו להקדיש את זמנכם ואת מרצכם לבחירת טבעת הנישואין המושלמת.

כך תבחרו את הטבעת המושלמת ליום שלכם

יום החופה שלכם הולך וקרב ואתם צריכים לבחור את הטבעות המתאימות. אלה 3 טיפים משמעותיים שיכולים לסייע לכם בעניין:

  • טיפ מספר 1: אתם לא חייבים לקנות טבעות זהות – ישנן טבעות המיועדות לגבר ואחרות מיועדות לאישה. לכל אחד מבין המינים יש את העיצוב המיוחד שלו, ולכן ניתן לקנות טבעת בהתאם לטעמם של בני הזוג. כך למשל, טבעת נישואין לגבר יכולה להיות מחוספסת, ואילו הטבעת של האישה יכולה להיות מעוטרת בעיטורים מן הטבע.
  • טיפ מספר 2: טבעת של פעם – היות שמנהג החופה הוא מנהג קדום, תוכלו גם לענות טבעות קדומות ויפהפיות בסגנון של הטבעות שהיו מוצאים הארכיאולוגים לאחר החפירות.
  • טיפ מספר 3: התייעצו – זה שיש לכם סגנון אישי משלכם שלא ניתן לערער עליו, לא אומר שאינכם יכולים להתייעץ זה עם זו לגבי בחירת הטבעת, או עם חברים באופן כללי. אחרי הכול, טבעות נישואין ילוו אתכם לאורך חייכם, כאשר תחיו יחד באושר ובעושר.

למדוד את טבעת

לאחר שבחרתם את הטבעת המתאימה לכם דרך אתר האינטרנט או בחנות הפיזית, חשוב למדוד אותה על מנת לוודא שאינכם קונים חתול בשק. טבעת טובה ואיכותית צריכה לעטר את האצבע שלכם בדיוק רב, מבלי להיות עבה מדיי או צרה מדיי. כמו כן, זה הזמן להתאים את עובי הטבעת אל האצבע, בייחוד אם מודבר בטבעת של האישה. יש נשים שאוהבות טבעות עבות ואחרות מעדיפות דווקא טבעות צרות. כמו כן, זכרו כי פעמים לא מעטות אתם יכולים לבחור טבעת בהתאמה אישית. כך למשל, אפשר לבחור אם להזמין טבעת של 14 קאראט או 18 קאראט, או לבחור את צבע הזהב או סוג העיטורים של הטבעת.

כתוב/כתבי תגובה