חגיגה נחמדת: פעילויות ODT ליומולדת

חגיגה נחמדת: פעילויות ODT ליומולדת

כל הורה רוצה לתת לילדיו את החוויה הכי טובה ומהילדות שלו. בגלל זה אנחנו שולחים את הילדים לחוגים, מרעיפים עליהם אהבה, נותנים להם מתנות, נוסעים אתם לטיולים בארץ ובחו"ל ומשקיעים בהם כמה שיותר. אך אנחנו חייבים לציין שאם אתם רוצים לתת לילדכם את החוויה הטובה ביותר מן הילדות שלהם אתם צריכים להשקיע ביום ההולדת שלהם. עליכם להבין כי בשביל הילדים היום הולדת הוא אירוע ייחודי, מרגש הנחרט בזיכרון שלהם לאורך שנים ארוכות. כך רוב האנשים זוכרים מה עשו להם ביום הולדת שש, עשר וחמש עשרה. כאן המקום לציין כי בשביל כל הילדים הללו פעילות מעניינת במיוחד יכולה להיות פעילויות ODT ליומולדת. פעילות זו תאתגר את הילדים, תסקרן אותם והכי חשוב תעניק להם חוויה בלתי נשכחת אשר תיחרט בליבם למשך שנים רבות ותבטיח כי החוויה שלהם מן הילדות תהיה חיובית.

האם לתת לילדים להיות שותפים בהחלטה איזה פעילות ODT לערוך?

כאשר אנחנו מדברים על ימי הולדת אנחנו צריכים לזכור כי זוהי לא רק חגיגה של פעם בשנה והזדמנות להראות לילדים כמה הם חשובים לנו וכמה אנחנו משקיעים בהם אלא זו גם דרך נהדרת לחנך אותם וללמד אותם שיעור לחיים. כך אנחנו יכולים להחליט כי אנחנו יכולים נותנים לילדים להיות שותפים מלאים בארגון היום הולדת (אם הם כבר בגיל המתאים) ובמסגרת זו הם יכולים להחליט איזה פעילות ODT תהיה ביום הולדת. זה ילמד את הילדים שיעור באחריות ובקבלת החלטות ואילו שיעורים חשובים ביותר לכל ילד. כך אתם יכולים לראות כי דבר קטן כמו החלטה על פעילות צומח לדבר משמעותי וחשוב ביותר הן לילד והן להורה.

האם שכירתה של חברה בשביל פעילויות היא יקרה?

כיום כאשר אנחנו מדברים על פעילויות ליום הולדת אנחנו חייבים לשאול האם זה מחייב אותנו להשקעה כספית גדולה? אם כן כאשר אנחנו מדברים לפחות על פעילויות ODT אנחנו חייבים לזכור כי אנחנו ממש לא צריכים להשקיע בכך כסף רב ועל כן אתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך יתר על המידה.

כתוב/כתבי תגובה