5 דברים שלא ידעתם על תכנון ועיצוב פנים

5 דברים שלא ידעתם על תכנון ועיצוב פנים

 

  • הכל תלוי בצבעים

תכנון ועיצוב פנים תלוי בהמון דברים וכל פרט ופרט בעיצוב הוא חשוב ומשפיע עליכם בצורה ניכרת. אך נראה כי הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לזכור כאשר אתם מעצבים את הבית שלכם זה כי אתם צריכים להשקיע המון בצבעים שבהם אתם בוחרים. ככל שתשקיעו יותר בצבעים כך הם אתם תצליחו יותר וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק כאשר אתם מתחילים לעצב את הבית.

  • עיצוב פנים הוא מקצוע לכל דבר ועניין

עליכם לדעת כי ממש כמו שאתם פונים אל אדריכל, אל קבלן, אל אינסטלטור כך אתם צריכים לפנות אל מעצב פנים. עיצוב פנים מבוסס על תורה סדורה ועל קווים ברורים. לכן רוב האנשים לא יוכלו לעצב את בתיהם לבד והם יצטרכו לפנות אל מומחה אשר יסייע להם לעצב את הבית בצורה היפה והמרשימה ביותר שיש.

  • גם בעיצוב צריך לעבוד על פי תכנית ברורה

בין אם אתם פונים אל מעצב פנים ובין אם לא אתם צריכים להבין כי העיצוב צריך להתבצע על פי תכנית סדורה וברורה. עליכם לדעת במדויק כיצד הבית שלכם ייראה בסוף תהליך העיצוב. כיום ניתן לבצע את התכנית הזאת בעזרת תכניות מחשב ייעודיות אשר מקלות מאוד על העבודה.

  • ניתן לקבל השראה מבתים אחרים

עיצוב פנים לא מתקיים בחלל ריק אלא הוא שואב השראה ממקומות אחרים, מאנשים אחרים וממעצבים אחרים. לכן תמיד ניתן ללכת אל בתים של אנשים אחרים ולשאוב מהם השראה. יכול להיות שתתרשמו מפריט עיצובי אחד ויכול להיות שלא תאהבו בכלל את העיצוב אך לפחות תקבלו רעיונות מה לעשות ומה לא לעשות.

  • אין גבול בעיצוב

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב אנחנו חייבים לזכור כי כל אדם רשאי לעשות מה שהוא הכי אוהב ומה שהוא הכי מתחבר אליו מכיוון שבסופו של יום זה הבית שלו ושלו בלבד. לכן אין גבול בעיצוב וניתן לעצב את הבית בהתאם להעדפות האישיות שלכם ושלכם בלבד.

כתוב/כתבי תגובה