מור קורן חוות דעת

מור קורן חוות דעת

מור קורן הוא השם החם בקרב תלמידים רבים העומדים לפני הפסיכומטרי. שיטת תכנית הלימוד היא ייחודית ומתקיימת בכל סניפי מור קורן בכל חלקי הארץ. בשנת 2006 נוסד בית הספר מור קורן. מכינה לבחינות פסיכומטריות. נבחרו המורים הטובים ביותר שניתן היה להשיג. בנוסף לחומר הלימודי העניקו המורים לתלמידים יחס אישי, חם ותומך. ההצלחה של בית הספר הביא תלמידים רבים להירשם למכינות הבאות והכמות הצריכה הוספת סניפים נוספים לסניף הראשי. כדי לאפשר לתלמידים מכל הארץ לבוא וללמוד במור קורן עומדים לפתוח סניפים נוספים.

כל הורה מעוניין שילדיו יצליחו בחיים שיוכלו להגשים את החלומות שלהם ביתר קלות. לאחר קריאת חוות דעת של בוגרי בית הספר, באינטרנט או בכל מקום אחר, אין פלא שהם ממליצים לילדיהם לגשת ולהירשם ללימודים במור קורן. הם מבינים את מה שילדיהם עדיין לא קלטו שרק מור קורן יביא אותם להצלחה בבחינה.

מור קורן חוות דעת חיובית של התלמידים

הנהלת בית הספר הבטיחה לתלמידים הצלחה בבחינה, תוך שאיפה לציון העולה על 700 נקודות, עזרה למתקשים בלימודים בצורה פרטנית. הלימודים התקיימו פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים המאוחרים וככל שהתקרב מועד המבחן הוגברו המפגשים.

תלמידים רבים בוגרי עבר מעבירים למור קורן חוות דעת. לדוגמא: חוה שעברה בהצלחה את המבחן נרשמה לבית הספר לעבודה סוציאלית, עברה את הלימודים בהצלחה ומצליחה גם היום בתפקידה באחת הרשויות המקומיות הגדולות במדינה, כתבה בחוות הדעת שלה "הלימודים במור קורן הפכו אותי לאדם טוב יותר, מתחשב, משתף ובעיקר מוכן לקבל ולהקשיב לדברים של האחר".

יוסי שלמד במכינה במור קורן קיבל ציון של 731 ושלח למור קורן חוות דעת שכל אחד היה רוצה לקבל. "היה לי כיף גדול ללמוד בבית ספריכם. היחס של המורים והייעוץ שקיבלתי מהם סידר לי את הראש בכל מה שאני מתכנן לעשות בעתיד. הלוואי ויהיו אנשים רבים כמוכם במדינה".

לאורך כל תקופת הלימודים נערכו מבחני ניסיון על בסיס שאלות שנשאלו במבחני עבר. למבחנים אלו היו שתי מטרות עיקריות:

  • הכנת התלמידים ותרגול המבחן באופן מעשי.
  • בדיקת ידע התלמידים לחומר שנלמד ושיפור ותיקון טעויות.

מה מבטיחים במור קורן לתלמידים

  • הצלחה במבחן. מעבר הבחינה בפעם הראשונה מביא לנבחן ביטחון עצמי וחיסכון כספי גדול.
  • יחס אישי לכל מי שמקשה בחומר הנלמד. יחס אישי נותן בדרך כלל לתלמיד ביטחון שאין מצב שייתנו לו להיכשל.
  • כיתות לימוד עם מספר קטן של תלמידים – לא יותר מ-10 בכל כיתה. בכיתות קטנות יש למורה אפשרות לתת יחס אישי לכל אחד מהתלמידים כאילו היה תלמיד יחיד בכיתה. יותר תלמידים יפחיתו את הזמן שהמורה מקדיש לתלמיד המתקשה.
  • פריסת תשלומים בהתאם ליכולת התלמיד. הדבר נובע מהרצון לאפשר למעגל גדול של תלמידים מכל השכבות. קשיים כספיים אינם עילה לדחיית תלמיד שרוצה להתקדם.

לחצו כאן לעוד מידע על קורס פסיכומטרי לחיילים משוחררים.

כתוב/כתבי תגובה