כל שבת, שבת טרקטורונים!

כל שבת, שבת טרקטורונים!

יום שבת הפך להיות בשנים האחרונות לאחד מהימים הקדושים ביותר עבור כל רוכב טרקטורון. הבחירה ביום שבת כיום הטוב ביותר לרכיבה מגיעה מתוך הבנה כי מדובר ביום החופשי היחידי שמובטח לכל אחד במהלך השבוע. רכיבה על טרקטורונים ברוב המקרים חייבת להתבצע בקבוצות, שכן החוויה הופכת להיות עוצמתית וחזקה יותר. זוהי הסיבה שאני וחברים שלי מעדיפים דווקא את יום שבת ליום הרכיבה המועדף עלינו. אנחנו אפילו קוראים ליום שבת, שבת טרקטורונים ומשתדלים לבצע אותה באופן קבוע על מנת לחזק את הגיבוש בין כל הקבוצה ובין חברים נוספים שמצטרפים על בסיס קבוע.

>>> עדיין אין לכם טרטורון לטיול שבת? הקליקו כאן http://www.zoomatv.co.il

ביום בשבת בשונה משאר השבוע, הכבישים קצת יותר פנויים ורוב האנשים נשארים בבית על מנת להיות עם המשפחות. זוהי הסיבה שמאוד כדאי לבחור ביום הזה כיום הטוב ביותר לרכיבה, כך ההפרעה לרכבים האחרים היא אפסית וההנאה ביום שלם של רכיבה היא ללא ספק הרבה יותר עוצמתית. בימי חול קשה מאוד לרכוב, שכן רוב האנשים מגיעים תשושים ועייפים מן העבודה בשעות הערב המאוחרות. כאשר מחשיך קשה מאוד ואף מסוכן לרכב בדיונות או במקומות שונים, ולכן האופציה הטובה ביותר היא לנצל את יום שבת החל מהבוקר ועד לשעות אחר הצהריים המאוחרות כמה דקות לפני שמתחיל להחשיך.

איך ניתן לנצל שבת טרקטורונים בצורה האידיאלית?

אני וחברים שלי הפכנו את יום שבת ליום האידיאלי לרכיבה. מידיי שבת אנו עושים מגוון רחב של מחוות בכדי להפוך אותו לאידיאלי ביותר לרכיבה עבור כל אחד ואחת מאיתנו. ראשית אנו תמיד פתוחים ורוצים לקבל עוד רוכבים חדשים, גם אם אין בנינו היכרות מוקדמת. ככל שיש יותר רוכבים שנהנים ביחד, כך החוויה הופכת להיות חזקה ועוצמתית הרבה יותר.

בנוסף אנו משתדלים לעשות עצירות תכופות במקומות יפים ומרשימים שניתן להגיע אליהם רק על ידי נסיעת שטח בג'יפ או בטרקטורון. זוהי אחת מהסיבות שהופכות את הנסיעה בטרקטורונים להיות כל כך מיוחדת. לפעמים אנו מגיעים למקומות שנמצאים רק בחלומות שלנו, ולא האמנו שהם קיימים בישראל.

כתוב/כתבי תגובה