רעיונות למסיבת רווקות

רעיונות למסיבת רווקות

כשחברות מבקשות לארגן לחברה שלהן מסיבת רווקות, נזרקים לחלל האוויר אינספור רעיונות והצעות שונות. כל אחת מהחברות, סביר להניח, זורקת הצעה אשר נובעת מרמת ההיכרות שלה את החברה או ממשאלת ליבה שזה אכן מה שהיא תרצה ותשמח לעשות.

עם הזמן היקף ההצעות למסיבות רווקות רק הולך וגדל. לא מדובר עוד על מפגשים סטנדרטיים בבתי קפה או במסעדות, גם לא על מפגשים בבית אחת החברות עם שיחות אל תוך הלילה, שתייה ואוכל. בסופו של דבר, זה היום או ערב הרווקות האחרון של הכלה, אז ברור מאליו שהיא תרצה ליהנות בו עם חברותיה הטובות, כך או אחרת.

הנה מגוון רעיונות שיכולים להוות בסיס טוב למסיבת רווקות, אפשר כמובן לשלב כמה רעיונות ביחד.

המסיבה הקלאסית היא לשכור וילה לסופשבוע וליהנות בה. זה אומר בריכה, שתייה ואוכל, משחקים, אפשר להזמין טיפולי יופי, עיסוי ועוד. זה יכול להיות נפלא וכול החברות יכולות ליהנות בסופשבוע שכזה.

אפשר גם לוותר על הווילה וללכת על ספא שכולל את כל הפינוקים מבלי שיש צורך להישאר במקום ללילה או יותר. אפשר למצוא מגוון רחב של אתרי ספא עם בריכות, ג'קוזי ועוד שלל אטרקציות ייחודיות.

מי שמעוניינת בכל זאת להציע דבר טיפוסי ושמרני יותר, הרי שניתן להזמין סדנאות שונות, דוגמא סדנאות אפייה ובישול כמו שניתן למצוא באתר של לייזה תובל, סדנאות יצירה ועוד. כמובן שזה סוג אחר של הנאה, וצריך לבחון האם הבחורה אשר עבורה עורכים את המסיבה, אכן מעוניינת בכך.

אפשרות אחרת היא להכין לכבודה ארוחה גדולה וטובה במקום. הארוחה יכולה לכלול מגוון מאכלים מסוגים שונים, זה יכול להיות על טהרת מטבח מסוים או שילובים של מטבחים שונים.

אם מדובר בכלה שאוהבת ספורט אקסטרים, אז תמיד אפשר להזמין אותה לצניחה, בנג'י או כל דבר אחר. השאלה היא, אם חברות שלה יסכימו להתלוות אליה או שמא היא תעשה את זה לבדה.

הצעה נוספת ואחרונה, מי שרוצה להשקיע מוזמנת להציע טיול בחו"ל, כמה חברות טובות לבדן, נוסעות ומטיילות למשך סופשבוע או יותר. אין ספק שיהיה אפשר לעשות מזה סרט טוב.

כתוב/כתבי תגובה