איך לבחור את בעל החיים שמתאים לגידול ביתי

איך לבחור את בעל החיים שמתאים לגידול ביתי

כלב, חתול, אולי תוכי ומה דעתכם על מכרסמים?

הורים רבים מבטיחים לעצמם ולילדים שלהם כי הם לעולם לא יכניסו הביתה בעלי חיים. אך מה לעשות לעיתים הילדים כל כך רוצים את בעל החיים והם מוכנים להבטיח לכם כל מה שרק תבקשו מהם ובלבד שתיאותו לרכוש להם את הכלוב הנכסף עם בעל החיים שכל כך מדבר אליהם. כאן חשוב לבחור נכון את בעל החיים שאכן ניתן יהיה ליהנות מגידולו בתנאים הביתיים.

אז הגיע הרגע אשר ממנו ניסיתם לברוח… הילד שלכם החליט כי הוא רוצה לגדל חיית מחמד. כל התירוצים שהכנתם לא ממש מועילות. הוא בשלו. כאן כדאי להכיר את בעלי החיים שמתאימים מאוד לגידול ביתי ואם רק תסכימו להכניס את אחד מהם הביתה תגלו כי השד לא נורא כל כך וכי דווקא נחמד ונעים לטפח את בעל החיים, להאכיל אותו, ללטף אותו וגם לקבל ממנו אהבה. הילדים שלכם ישמחו כל כך עד שלא תבינו על מה ולמה התנגדתם כל כך עד כה.

חולדה? כן. למה לא?

יש ילדים שמבקשים חולדה בדיוק כמו שהם ראו אצל החבר.

אז אולי תמצאו מיליון ואחד סיבות למה לא חולדה ולמה עדיף ללכת על בעלי חיים מסוג אחר. אך אולי כדאי שתחשבו שנייה לפני שאתם אומרים לא.

למה חולדה?

  • כי חולדה מספקת את הצרים הרגשיים של הילד.
  • הוא מעניק לו תחושת אחריות.
  • הוא חוסך לכם את כאב הראש שיש בגידול של כלב למשל אשר אותו חייבים להוציא שלוש פעמים ביום מהבית.
  • כי גם מכרסמים מחזירים אהבה.

אולי תוכי?

תוכי חמוד עשוי גם כן לשדרג את החיים שלכם בבית. הוא יעניק לכם שעות רבות של הנאה וצפייה בתוכי החמוד. הוא ידרוש כמובן טיפול מסור וגם מזון, אך מעבר לכך, תיהנו מבעל חיים מדהים ויפהפה.

חתול או כלב

אם אתם רוצים ללכת על בעל חיים ביתי וחביב, בחרו חתול או לגדל כלב. ההבדל ביניהם הוא ענק אך המשותף הוא בעל חיים מסור, אוהב שיעסיק אתכם לא מעט אך בתמורה תיהנו מאהבה ומסירות.

כתוב/כתבי תגובה