חולים על סרטים מצוירים? רשימת חדרי הבריחה המבוססים על אנימציה וקומיקס

חולים על סרטים מצוירים? רשימת חדרי הבריחה המבוססים על אנימציה וקומיקס

אם אתם פשוט לא יכולים לוותר על חדרי בריחה שהסיפור שלהם קשור בסרטים מצוירים וקומיקס, אז הגעתם למקום הנכון, שכן אנו מתכוונים לעזור לכם להחליט ולחשוף בפניכם רשימה קצרה של חדרי בריחה שווים במיוחד בשיתוף חדרי בריחה ROOM RUN אשר הסיפור שלהם קשור בסרטים מצוירים וקומיקס פופולאריים.

  • שר הטבעות – אמנם לא מדובר רק באנימציה, אלא בשילוב בין דמויות מונפשות לבין דמויות אמתיות, אבל לא יכולנו לוותר על חדר הבריחה הזה. ניתן למצוא אותו בתל אביב, וכל חובב מושבע של שר הטבעות חייב לבקר בו.
  • קוואבנגה – חובבים של צבי הנינג'ה? בעיר ראשון לציון תוכלו למצוא את חדר הבריחה הזה, והרי שאין לנו ספק בכלל שתוכלו ליהנות מכל רגע שלכם בו. לא רק שהחידות מאתגרות, אלא שגם העיצוב של המקום יהפוך את החוויה להרבה יותר משמעותית.
  • טרזן – בעיר ראשון לציון ניתן למצוא חדר בריחה של טרזן. יצא לכם לגדול על הסרט המצויר? תוכלו להיות בטוחים שאתם לא תתאכזבו מהביקור שלכם בחדר הבריחה הזה, אשר נחשב למושקע במיוחד.
  • בובספוג – יש לא מעט אנשים שאוהבים את בובספוג, והרי שאתם יכולים למצוא חדר בריחה שלו בחיפה. במידה ואתם רוצים לאתגר את עצמכם ובו בזמן ליהנות מהדמות המצוירת הזו, אתם מוזמנים פשוט לבקר בחדר הבריחה הזה ביחד עם החברים הקרובים או בני המשפחה.

לצד חדרי הבריחה שהזכרנו יש עוד לא מעט מקומות שווים שיהיה כדאי לכם לבקר בהם, כך שאם אתם רוצים רשימה מלאה של כל חדרי הבריחה בת"א למשל או ראשון לציון או כל עיר ספציפית אחרת, תוכלו למצוא כזו ברשת. אתם רק צריכים לחפש בגוגל אחר הרשימה של חדרי הבריחה בעיר שרלוונטית לכם.

כמובן שאם אתם לא בטוחים היכן בדיוק יהיה כדאי לכם לבקר, אז אין הדבר אומר שלא תוכלו לבקר במספר מקומות שונים, אחד אחרי השני, בהנחה והם נמצאים באותה העיר. כך שאתם רק צריכים להחליט מהו המקום המתאים ביותר בשבילכם ולהתחיל ליהנות. תזכרו שהמטרה העיקרית של הפעילות הזו היא לגרום לכם ליהנות עם הקרובים אליכם.

כתוב/כתבי תגובה