פואנטה סוקרים את האייפון החדש

פואנטה סוקרים את האייפון החדש

אחד המכשירים היותר איכותיים שהגיע אלינו על ידי חברת אפל הוא האייפון החדש XS Max. מכשיר זה שמציג מסך גדול מאוד (הגדול ביותר שיוצר עד היום על ידי החברה), הוא גם היקר ביותר שניתן לרכוש כיום. פואנטה הינו אתר שסוקר תחומים שונים בחיי היומיום אשר קשורים בצרכנות נבונה. ביקור באתר יגלה לכם שיטות יעילות לעריכת הקניות שלכם וכל מה שלא דעתם על מוצרי צריכה שונים.

המכשיר הנ"ל מציע מספר תכונות מתקדמות אך קיימת שאלה אמתית לגבי השיפורים שנעשו במעבד, במצלמה שלו ועוד. אמנם נעשו שיפורים רבים אך האם הם מצדיקים את המחיר הגבוה. המכשיר חווה בעיות של גלישה וזאת כמובן לעומת סמארטפונים אחרים.

מסך ענק

אחד היתרונות המובהקים של המכשיר הוא המסך הענק שבו הוא מצויד (6.5 אינץ'). כמו כן הוא מציע רזולוציה מעולה וניחן בטכנולוגיה מתקדמת מאוד. גם חדות המסך היא גבוהה מאוד וניתן ליהנות מטווח רחב מאוד של צבעים.

המבנה הדקיק שלו הופך את נשיאת המכשיר לבלתי מורגשת וזאת למרות המסך הגדול. הגודל הוא כמו כל אייפון רגיל אך קיים חיסרון בנוגע להקשה באמצעות האגודל ולא תמיד ניתן להגיע לכל מקום. עובדה זו מקשה על מי שרוצה לתפעל את המכשיר ביד אחת. ניתן להתגבר על הבעיה על ידי שימוש בתוכנת Reachability אשר הופכת את המסך לחצי גודל.

צילום מעולה

המצלמה של המכשיר מצוידת בשתי עדשות בעלות 12 מגה פיקסל. תוצאות הצילום הן טובות מאוד, מפורטות וחדות וגם הצבעים מאוד אמתיים. צילום בתנאי חשכה מצליחים מאוד וכל מי שיעשה בה שימוש ייהנה מאוד מהתוצאות.

מבחינת הסוללה מדובר על ביצועים טובים והיא יכולה להחזיק שעות רבות מבלי להטעין את המכשיר. ישנה כמובן תמיכה להטענה מהירה וגם אפשרות להטענה אלחוטית. מבחינת העיצוב המכשיר דומה מאוד למכשירים האחרים ומיוצר ממתכת שאינה מחלידה וגב שעשוי מזכוכית. ישנם שוליים למסך וצריך להתרגל אליהם אך ניתן להתרגל תוך זמן מה. מדובר על אייפון שמציע שימוש קל ונוח ואיכות צילום מצוינת. המטען המהיר נקנה בנפרד וכדאי לרכוש אותו.

עוד פרטים תמצאו בקישור זה

כתוב/כתבי תגובה