טויס אר אס – עדיין חזקים בארץ!

טויס אר אס – עדיין חזקים בארץ!

רשת המשחקים המוכרת – טויס אר אס זוהי רשת הצעצועים הכי גדולה בעולם כולו. היא מפעילה מעל 700 סניפים ב – 34 מדינות ברחבי העולם. סניף הדגל היה עד לא מזמן בניו יורק. בישראל לבד יש לה 29 סניפים. אך כידוע, קשיים כלכליים אילצו אותה לסגור את סניפיה בארצות הברית. אך עדיין, אי אפשר להתכחש לעובדה כי היא עדיין נחשבת רשת חזקה ובמיוחד בישראל.

אין ילד בארץ ובעולם שאינו מכיר את רשת טויס אר אס. נתחקה מעט אר צעדיה הראשונים של הרשת.

קצת היסטוריה

רשת טויס אר אס התחילה את דרכה מיד לאחר מלחמת העולם השנייה. צ'ארל לזרוס היה צעיר בן 25. אביו עסק במכירת אופניים משומשות. לאחר מלחמת העולם השנייה הוא פתח חנות למוצרי תינוקות. לקוחותיו בקשו כי הוא ימכור גם צעצועים לתינוקות. עם הזמן הוא התרחב והתחיל למכור גם צעצועים לכל הגילאים. בשנת 1957 התחיל לפתח את הרשת ופתח סניף נוסף. אז אימץ את השם Toys"R"Us, עם האות R הפוכה.

אט אט הוא פתח עוד ועוד סניפים ברחבי ארצות הברית. בשנת 1984 הוא יצמא לראשונה את גבולות ארצות הברית והתחיל לשווק את המוצרים גם במדינות אחרות.

בשנה שעברה נקלעה החברה לקשיים תקציביים והגישה בקשה לפשיטת רגל וסגרה את כל הסניפים שלה בארצות הברית. מנכ"ל החברה הודיע כי אמנם הסניפים בארצות הברית שהיו למעשה סניפי הדגל של החברה, אינם פעילים יותר, אך שאר הסניפים הפזורים בעולם עדיין נשארים פעילים.

טויס אר אס בישראל – רשת חזקה ופעילה

חשוב לציין כי למרות כל מה שארע עם הסניפים בארצות הברית, הסניפים אשר בארץ ממשיכים לפעול בדיוק כפי שהיה קודם לכן והחנויות משווקות את כל המוצרים שהיו משווקות גם קודם.

החנות ידועה במבחר הגדול שהיא מציעה ובמלאי האיכותי והטוב.

הרבה ישראלים לא יודעים מה זה לקנות משחקים או מוצרי תינוקות בחנויות אחרות מלבד בטויס אר אס. החנות שמציעה את המלאי הגדול ביותר ואת האיכות הבלתי מתפשרת במחירים ללא תחרות.

טויס אר אס – החנות שכל הילדים וגם כל ההורים – הכי אוהבים! זה מוכח!

כתוב/כתבי תגובה