10 דברים שלא ידעתם על בריכות פרטיות

10 דברים שלא ידעתם על בריכות פרטיות

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים פרטיים אשר בוחרים להתקין בריכות פרטיות, בין אם זה בחצר הבית, בין אם זה במרפסת או בגג. לעיתים מדובר על בריכות מעל פני הקרקע ולעיתים מדובר בבריכות שקועות, מתחת לפני הקרקע.

 

במאמר.זה נציג בפניכם, 10 דברים שלא ידעתם על בריכות פרטיות, דברים שחשוב לדעת, בוודאי עבור כל מי שמבקש להכיר את התחום לעומק. צריך לומר, לא כל פרט הוא הכרחי בשביל לקנות בריכה בצורה נכונה, אך כן חשוב להכיר את הדברים הנ״ל.

 

דבר ראשון, כשרוצים להתקין בריכה פרטית, אנחנו צריכים לקבל אישור מתאים לכך. לא בכל מקום אנחנו יכולים לבנות בריכה כזו, לא בכל שטח זה אפשרי. אנחנו חייבים להתקין אך ורק במקומות שמאושרים לשם כך.

 

דבר שני, התקנת בריכה פרטית דורשת תכנון מקדים, לא רק של הבריכה עצמה, אלא של כל המערכות מסביב, על מנת שהם ישרתו את הבריכה בצורה אפקטיבית.

 

דבר שלישי, אנחנו צריכים לזכור, בריכה פרטית איננה מותאמת לתחרויות שחייה או דברים דומים. זו בריכה לשימוש פרטי בלבד.

 

דבר רביעי, מכאן אנחנו יכולים להבין, הבריכה לא מותאמת גם לשימוש ציבורי. אנחנו לא יכולים להזמין אנשים לשחות בה ולעשות מזה כסף.

 

דבר חמישי, רצוי שאנחנו נעשה ביטוח מיוחד לבריכה עצמה ולשימוש בה. כך אם חס וחלילה קורה משהו, אנחנו מבוטחים.

 

דבר שישי, יש להתקין אמצעים מיוחדים לניקוי הבריכה, חיצוניים ופנימיים בשביל לשמור על המים נקיים.

 

דבר שביעי, אנחנו צריכים לוודא שהברירה בגודל מתאים לצרכים שלנו וכמובן בעומק מתאים. אם יש ילדים, היא צריכה להיות מותאמת עבורם.

 

דבר שמיני, אנחנו יכולים לצד הבריכה להתקין אמצעים כמו דקים, שיש, והכל כמובן תוך שמירה על זהירות מרבית.

 

דבר תשיעי, יש למצוא מענה לשימוש בחורף, כך לא נבזבז תקופה זו לחינם.

 

דבר עשירי, בריכה אמורה ליצור כיף, תחושה טובה. ככל שננהג יותר באחריות ובזהירות, כך אכן יהיה. מוטב להקפיד יתרה מאשר לנהוג בחוסר אחריות שעלול להוביל לאסון.

המידע באדיבות פולגרדן.

כתוב/כתבי תגובה