איך בוחרים את שיר הכניסה לחופה המושלם

איך בוחרים את שיר הכניסה לחופה המושלם

אם החתונה זהו האירוע הגדול ונקודת השיא בחיים, הרי שהחופה היא החלק המרגש והמשמעותי ביותר בחתונה כולה. שיר כניסה לחופה זהו הרגע שלמעשה פותח את טקס החתונה באופן מעשי. השיר אמור להיות עוצמתי, מרגש כזה שיעטוף את הרגעים המרטיטים הללו ולא יותיר עין יבשה. איך תבחרו את השיר המושלם שאכן 'יעשה' לכם את זה?

החתונה הוא יום גדול עבור בני הזוג. זהו יום אשר הם מתכננים אותו משך שבועות ארוכים והוא מורכב בהחלט מאין ספור מטלות ומשימות. זה מתחיל בכל הפרטים הטכניים המרכיבים את האירוע כמו בחירת האולם, ההחלטה איזה סוג מוסיקה, בחירה בצלם, טעימת המנות ועוד שלל הכרעות טכניות שלוקחות הרבה מחשבה והרבה 'ראש'. לעיתים, מרוב עיסוקים בנושאים הטכניים, אנחנו כמעט שוכחים את העיקר.

החלק המרגש של החתונה, את העוצמה של האירוע אשר בו החתן והכלה למעשה יוצאים יחד כזוג, לבנות בית בישראל.

מתחילים להתרגש…

אם נצליח להתרומם מעט מכל העיסוקים הטכניים ונתבונן במשמעות הדבר ובמה שעומד מאחורי החתונה, נוכל בהחלט להתחיל להתרגש. הבעיה היא שהנושאים הבוערים והסידורים שאינם נגמרים לקראת החתונה שואבים אותנו החוצה אל המעגל הטכני ואנחנו לא באמת מצליחים לשמר את ההתרגשות לקראת היום הגדול.

כדי שהראש אכן יהיה במקום, התחושות שאמורות ללוות אותנו באירוע אכן יהיו שם ולא נברח כל הזמן לעיסוקים הטכניים, כדאי לחשוב מה יהיה הדבר שיעשה לנו את זה. יחזיר אותנו למציאות הגדולה והמרגשת, יזכיר לנו את הרגעים המרטיטים שם אנחנו נמצאים כעת.

המוסיקה תעשה את זה הכי טוב

עולם המוסיקה הוא עולם הרגש. הוא עולם שמסוגל להזיז נימים בנפש ולגרום גם לקשוחים בינינו להזיל דמעה.

אם נשכיל לתכנן נכון את המוסיקה של החתונה עם חב' גיא הפקות http://www.onepro1.co.il מובטח שזו כבר תעשה עבורנו את העבודה.

שיר מרגש

שיר הכניסה לחופה חייב להיות שיר מרגש. אם הוא יהיה כזה, האווירה כולה תהיה מרגשת והקהל כולו יתחבר לאירוע עם כל העוצמה.

תוכלו ללכת על שירים מסורתיים כמו בואי בשלום, שיר למעלות ובכך להעצים את המעמד ולהפוך את רגע הכניסה לנקודת השיא באירוע.

מזל טוב!

כתוב/כתבי תגובה