נעלי בלנסטון

נעלי בלנסטון

בשנות השמונים והתשעים, כאשר צעירים ישראלים הגיעו לאוסטרליה במסגרת טיול אחרי צבא, הם גילו שם לא מעט הפתעות מרעישות שלא הכירו קודם לכן. אחת מהן היתה נעלי בלנסטון. מגפיים אוסטרליות ללא שרוכים וללא שום דבר שצריך לנעול באמצעותו את המגף. פשוט מושכים את הקצוות, מכניסים את הנעל, והנה לנו מגפיים להליכה.

מאז עברו הרבה מים בנהרות, כפי שנהוג לומר, ונעלי בלנסטון עשו עלייה. אנחנו יכולים למצוא לא מעט צעירים ומבוגרים אשר נועלים מגפיים אלו. אנחנו יכולים למצוא אותן כמעט בכל חנות נעליים, במידות ובצבעים שונים. המבנה של המגפיים אומנם דומה וכמעט ואין הבדלים בין הדגמים, אך הצבעים משתנים, בין חום בהיר ועד חום כהה, וכן אנחנו יכולים לראות גדלים שונים כמובן, כאלה שמתאימים לילדים, בני נוער ומבוגרים.

מגפיים אלו, בדומה למגפיים רבות אחרות, עשויות עור איכותי, עם סוליה עבה וחזקה, מה שמאפשר למי שנועל את המגפיים, ללכת איתן על משטחים שונים ומגוונים, בין אם מדובר באדמה, אספלט או כל משטח אחר. מי שמתבונן באנשים בסיטואציות שונות, יכול לשים לב, שבמגוון רחב של מקומות אנשים נועלים נעלי בלנסטון, לעיתים מדובר על אנשים שמשתמשים בנעלי לצורכי עבודה, בילוי או לצרכים יומיומיים.

היתרונות של נעלי בלנסטו, בין היתר, מדובר על נעליים שמתאימות לשימוש גם בחורף וגם בקיץ, הן מתאימות גם לשימוש עם מכנסיים ארוכות וגם לשימוש עם מכנסיים קצרות, והן מחזיקות מעמד זמן רב. אפשר לרכוש זוג אחד ולהשתמש בו במשך שנים רבות. אין זה מפתיע שישראלים שקנו נעלי בלנסטון בנסיעתם אחרי הצבא, עדיין יכולים להשתמש בנעליים אלה, גם אם עברה מאז תקופה ארוכה.

לפני סיום חשוב לומר, יש לנעלי בלנסטון חסרון אחד מאוד בולט, אי אפשר לרוץ איתן בצורה נוחה. אם אתם מחפשים נעליים שתוכלו ללכת ולרוץ איתן, מוטב שתקנו נעלי ספורט, מצד שני, בגשם, עדיף כנראה להשתמש עם נעלי בלנסטון, זה הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט לשימוש, וכן זה יחזיק מעמד זמן רב יותר, ותוכלו תמיד לחזור ולהשתמש בנעליים אלה גם למחרת היום.

כתוב/כתבי תגובה