איך בוחרים טבעות אירוסין?

איך בוחרים טבעות אירוסין?

רכישת טבעת האירוסין היא שלב משמעותי במערכת היחסים שלכם. בימים הנרגשים הללו אתם ניגשים ברוב התרגשות לחנות התכשיטים כדי לבחור את טבעת האירוסין אותה תעניקו בשמחה ובהתרגשות רבה. לא קל לבחור את הטבעת, בחנויות התכשיטים קיים היצע נרחב של תכשיטים ומגוון עצום של טבעות. גם תחת הקטגוריה טבעות אירוסין תגלו שלל עצום של טבעות. אז איך באמת נבחר את הטבעת הרצויה?

שלבים בבחירת הטבעת

  • הגדירו תקציב – טבעות אירוסין ניתן למצוא בטווח עצום של סכומים. וזה צפוי, יהלום הוא אבן חן שעשויה לנסוק לשווי גבוה מאוד בהתאם לניקיון של האבן ולרמת הליטוש. לכן כדאי לכם להגדיר לעצמכם כמה כסף אתם רוצים ויכולים להקצות עבור מטרה זו. כך אתם חוסכים מעצמכם בלבול וסקירה של תכשיטים שלא באים בחשבון מבחינתכם.
  • צהוב או לבן? ניתן להבחין בשני גוונים מרכזיים של זהב. זהב צהבהב וזהב לבן. מרבית הנשים תרצינה לענוד תכשיט בצבע הזהב האהוב עליהן. מלבד לטעם האישי יש כאן גם ממד של התאמה לצבע העור. ולכן כדאי לבחור טבעת בצבע שבת הזוג תעדיף לענוד אותו. לרוב מספיק להביט על התכשיטים שהיא כבר עונדת ולהבין לפי זה מהו הצבע המועדף עליה.
  • העדפות עיצוביות – היות וקיים מבחר עצום של תכשיטים בשלל עיצובים יש לשים לב כי טבעת אירוסין הוא פריט אופנה. וככזה הוא צריך לענות על דרישות הטעם ולמצוא חן בעיניה של המקבלת. פעמים ניתן לשוחח עם אימה או כל אחד אחר ששותף למשאלות שלה ולשמוע על הטבעת עליה היא חולמת.
  • היקף הטבעת – מלבד לכל הנתונים החיצוניים של הטבעת יש לשים לב גם להיקף של הטבעת, וזאת כדי שהטבעת תתאים לאצבע שלה והיא תוכל לענוד את הטבעת בנוחות בלי שהטבעת תחליק. או להיפך – היא תוכל להשחיל את הטבעת בלי להיתקע ולגלות כי האצבע שלה רחבה מהיקף הטבעת.

אכן, כל כך הרבה חלומות ושאיפות יש לכם בתקופה המרגשת הזו של החיים. הרכישה של הטבעת היא אירוע בעל משמעות רבה ואתם בהחלט צריכים להשקיע מחשבה ולדעת כיצד לעשות את זה נכון.

כתוב/כתבי תגובה