רעיונות לחגיגות ימי הולדת מיוחדים

רעיונות לחגיגות ימי הולדת מיוחדים

כאשר חוגגים לילדים את יום ההולדת תמיד מחפשים אחר מפעיל שיוכל להעסיק אותם, אבל לפעמים פחות זקוקים למפעיל אלאה לשילוב מוצלח של כמה אטרקציות יחדיו, כך שכל מה שנותר עבור ההורים הוא רק לפקח על כל ההנאה הזו ולשבת ברוגע או אפילו לגשת על מנת לשחק קצת בעצמם…

מתחם מכוניות 4 על ארבע

ילדים מאוד אוהבים לשחק במכוניות על שלט, ומה יכול להיות רעיון יותר נפלא מאשר לרכז כמה מכוניות מן הסוג הזה בתוך מתחם אשר ערוך לתחרות מלאת אדרנלין ועבודה מהירה עם האצבעות על השלט האלחוטי של כל מתחרה שם? הוספה של אטרקציה כזו בהחלט מתאימה מאוד לכל הילדים שאוהבים לשחק במכוניות הללו, ויכולה להעסיק את הילדים בתחרות באופן שיצטרך להאריך את החגיגה של יום ההולדת בעוד שעה…

לא מוותרים על השוקולד

ילדים אוהבים שוקולד, במיוחד כאשר הוא נוזלי. במקום להביא כל מיני דברי מתיקה מפוזרים, יכולים ליצור אטרקציה שלמה רק על ידי הוספה של מפל שוקולד חמים ונהדר, שם נוזל לו שוקולד רק שאליו ניתן לצוות כל מיני חתיכות של עוגה ספוגית חתוכה או אפילו כל מיני פירות על גבי שיפוד שאותו יכולים הילדים לטבול בשוקולד בצורה חופשית למדי. רק צריכים לזכור להוריד את החלק הדוקרני של השיפוד ולשים הורה שיפקח על כל מה שמתרחש כדי שכולם יוכלו ליהנות מאטרקציה שבאופן אוטומטי תמשוך את כל הילדים לשם.

מתנפח בסגנון קומנדו

מתנפחים זה דבר שכבר רואים כמעט בכל יום הולדת, ואם רוצים לשדרג את החוויה עבור יום הולדת לילדים בגיל קצת יותר גדול, ניתן להזמין מתנפח מסוג קומנדו שכולל למעשה קיר של טיפוס מתנפח שאליו צריכים לטפס בהצלחה בכל פעם שני ילדים, לתחרות מלאת אתגר.

משחקי שולחן

כאשר מדובר בקבוצה גדולה של ילדים הם מאוד רוצים לשחק בצורה חופשית יותר ברגע בו הם בגיל שפחות מתאים לכל סוג של הפעלה. לכן, הזמנה של אטרקציה נכונה תעשה את כל החגיגה ליותר נעימה עבור כולם. כמה שולחנות של משחק תהיה במקרים כאלה הכי נכונה, כאשר יכולים לעשות סבב של זוגות כל פעם מחדש.

כדי לקבל רעיונות מקוריים ומיוחדים לאטרקציות נוספות, לחצו כאן

כתוב/כתבי תגובה