מרצ'נדייז איכותי – רעיונות מקוריים

מרצ'נדייז איכותי – רעיונות מקוריים

ישנם מגוון דרכים להשתמש במרצ'נדייז לטובת העסק שלך. מטרתו של המרצ'נדייז הינה למתג את העסק שלך ולהשתמש במשאבים הקיימים כגון הלבשת העובדים בחולצות של העסק או בעלות מסר מסוים כדי להגביר מכירות ומיתוג לעסק.

מרצ'נדייז איכותי

השימוש הכי מוכר במרצ'נדייז הינו הדפסה על חולצות ויצירית מיתוג של העסק עליהן ו\או הדפסה על חולצה שתעביר מסר מסוים, לפניך כמה רעיונות מקוריים לשימוש במרצ'נדייז איכותי.

לעסקים שבהם העובדים נוהגים להגיע עם תיק, לדוגמא עסק של שיפוצים בו העובדים שמים לעיתים את בגדי העבודה (כך שלא תמיד יראו את החולצות הממותגות שך העסק), ניתן לתת תיק ממותג עם שם ומספר הטלפון של העסק. חשוב גם להוסיף הסבר מתומצת וברור של מה העסק בדיוק עושה. במידה וחלק מהעובדים שלך מגיעים לעבודה בתחבורה ציבורית, מדובר בכלי פרסום נוסף, יעיל וזול בהחלט.

לעסקים בהם ישנה שהיה חלקית או מלאה בשמש, רעיון מקורי ונחמד יהיה להעניק לעובדים כובע מרצ'נדייז של העסק. זהו כלי חזק במיוחד לדוכנים שונים באירועים גדולים ובפסטיבלים. ברגע שהעובד יסתובב עם הכובע בפסטיבל או באירוע גדול הוא יפיץ ויבליט את עובדת קיומו של הדוכן בפסטיבל כך שאנשים ידעו לחפש את הדוכן או אפילו ישאלו את העובד למיקומו באירוע.

מרצ'נדייז ללקוחות

הענקת מרצ'נדייז ממותגים כ"בדרך אגב" ללקוחות של העסק. מרצ'נדייז אלו חייבים להיות בעלי עיצובים יפים שהלקוחות ירצו להסתובב עימם ביום יום. זהו עוד כלי חזק למיתוג העסק. מעבר לזה ששם המותג שלך יסתובב בחוצות, כאשר מכר של הלקוח יראה את החולצה עם המיתוג העדין זה ישר ישדר לו שמכרו מרוצה מהעסק שלך, הרי איזו סיבה אחרת יש לו להסתובב עם חולצה ממותגת של העסק. בנוסף על כך זה יכול לעורר שיחה על העסק.

עסקים בסגנון חדרי בריחה ופעילויות נוספות, יכולים למכור מרצ'נדייז בעלי עיצובים וכיתובים בסגנון של "גם אני פיצחתי את קוד החדר". ככל שחדרי הבריחה נהיים יותר פופולרים וזה מתחיל להיחשב כספורט. יש יותר ויותר לקוחות פוטנציאלים המחפשים את זה ולא תמיד מודעים לקיומם של כל העסקים השונים בנישה.

כתוב/כתבי תגובה