מתנות ליולדת תאומים

מתנות ליולדת תאומים

הריגוש שבהולדת תאומים

הולדת תאומים היא מאורע מרגש עבור כל המשפחה, בפרט עבור ההורים – אבא ואימא. מעבר לאתגר בגידול ילדים בני אותו גיל, בפרט אם הם הבכורים, יש קסם ייחודי בלגדול כתאומים, לרקום חלומות מתוקים ביחד, להיות צמודים בקשר דם. אין ספק כי לגדל תאומים זה עניין מורכב, משמח, אך גם דורש סבלנות ועזרה. עד לרגע שבו מסע החיים החדש ייפתח בפני ההורים המאושרים, אתם מוזמנים להעניק מתנות ליולדת תאומים, להתייחס אליה בתשומת לב רבה כי כל מחווה עבורה תעורר בה שמחה.

 

מתנות ליולדת – הכל כפליים

אם אתם רוצים לפנק את היולדת רגע לפני שהיא נכנסת לשערי האימהות המאתגרת בגידול תאומים, יש הצעה למתנה מרהיבה שכל אימא תתרגש קבל כמחווה למאורע המופלא שחוותה זה עתה: רכשו עבורה את ערכת מתנת הדובים, מגבות הרחצה, מגבות הפליטה, הגרביים ובגדי הגוף – הכל ארוז כפליים כיאה לתאומים ובקופסת קרטון גדולה בצורת לב. הערכה מותאמת לצבעי מין הוולד, בצירוף ברכה ואריזה מרשימה.

מתנות ליולדת

לעורר באם השתאות – מתנה דרך האינטרנט

את המתנה ניתן להזמין דרך האינטרנט, כך שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית ולדדות ברגליכם כדי לחפש מתנה מכל הלב. אפשר לבקש משלוח המתנה בדואר רשום בתוספת של 15 שקלים; אפשר לבקש משלוח באמצעות שליח בכל רחבי הארץ בתוספת של 25 שקלים; מעל 350 שקלים תקבלו את המשלוח בחינם. רק זכרו – הענקת מתנה ליולדת רגע אחרי שילדה את ילדיה התאומים מעוררת בה נחת והתלהבות כי יחס אישי תמיד מעורר באימהות – השתאות.

 

לפנק את האם, לפנק את התאומים

זה הזמן לפנק את האימא היולדת בתפנוקים המיועדים לתינוקות. נכון שאפשר להעניק גם מתנה אישית לאימא כי מי שנשאה את העוברים במשך תשעה חודשים היא האם הטרייה ולא מישהו אחר, אך גם מתנה לתינוקות החדשים תרגש אותה באותה המידה, תהווה ספתח מצוין לדרך חדשה. כמובן, אל תשכחו להשקיע בברכה כי אין יותר ממילים כדי לחמם את הלב באמת. הוסיפו ציטוט מתוך שיר, שיעודד את האם שהרחיבה את המשפחה, צרפו מילים אישיות מכל הלב והתכוונו לכך.

העיקר – שיהיה במזל!

כתוב/כתבי תגובה