צובעים את הבית. קבלו 10 טיפים שיהפכו את העבודה לקלה ומהנה

צובעים את הבית. קבלו 10 טיפים שיהפכו את העבודה לקלה ומהנה

עונת האביב אוטוטו בפתח, וזה אומר שחג הפסח הולך ומתקרב אלינו בצעדי ענק. בכל שנה אנשים רבים נוטים לנצל את התקופה שלפני החג כדי לנקות את הבית באופן יסודי, ולהעניק לו מראה חדש ורענן לקראת הפסח. אם אתם מתכננים לצבוע את הבית בתקופה הזו ורוצים להזמין מומחה כמו אריק שיפוצים וצבע – קבלו 10 טיפים שיקלו על עבודת הצביעה:

  1. בחירת צבע איכותי – התחילו עם בחירת צבע איכותי שיהיה עם תו תקן. כך תוכלו לדעת שהצבע יישמר לאורך זמן על הקירות. נוסף על כך, מומלץ לרכוש צבע המיועד לצביעה בתוך הבית ושיהיה רחיץ במידה ויהיו עליו סימנים או לכלוך במהלך הזמן.
  2. שומרים על הריהוט – עבודת הצביעה יכולה להיות עסק מלכלך. הקפידו לשמור על הריהוט בביתכם, לפני התחלת עבודת הצביעה כסו את כל פריטי הריהוט עם בדים ישנים גדולים, יריעות ניילון גדולות או כל דבר אחר שישמור על הריהוט מפני כתמי הצבע.
  3. סלוטייפ ומדבקות על שקעים ומתגים – בכל קירות הבית יש הרבה שקעי חשמל או מתגים, כדי שלא תלכלכו או תצבעו אותם בטעות הקפידו להדביק עליהם בטרם הביעה חתיכות סלוטייפ גמישות כך שיגנו עליהם וגם תוכלו להסיר אותם בקלות לאחר שתסיימו.
  4. רכישת אביזרי צביעה יעילים – עבודת הצביעה יכולה לעור לכם בקלות רבה אם תקפידו לרכוש אביזרים כמו מברשות, גלגלות ומשטחי צביעה איכותיים שיעזרו לכם לצבוע את כל קירות הבית במהירות ויעילות.
  5. הגנה על רצפות הבית – זכרו להגן גם על הריצוף בבית במהלך הצביעה. בעזרת פריסה ל עיתונים או בדים ישנים באזור אותו אתם צובעים, תוכלו לשמור על ניקיון המרצפות מפני כתמי צבע.
  6. אוורור החדרים – זכרו לשמור על בריאותכם ובריאות המשפחה. לצבע יש ריח חריף וחזק שאינו בריא לנשימה, לכן הקפידו לאוורר את החדרים והחללים אותם אתם צובעים עם פתיחת חלונות או דלתות כך שתהיה זרימת אוויר במקום. נוסף על כך, אוורור נכון של החדר ימנע ממכם לעשות טיפול בעובש לכל קירות החדר.
  7. שכבת צבע כפולה – מומלץ לצבוע את כל קירות הבית בשני חלקים. לאחר צביעה פעם אחת וייבוש מלא של הקיר, חזרו על הפעלה בשנית כך שהצבע יהיה בשתי שכבות למראה אחיד וחלק ושמירה על מראהו לאורך זמן.
  8. שומרים על עור הידיים – כדאי להגן על הידיים מכתמי צבע מלכלכים, בעזרת חומר מיוחד שנועד להסיר צבע מהעור או לבישת כפפות ארוכות ונוחות לעבודה.
  9. בגדי עבודה ייעודיים – כפי שנאמר, צבע הוא מאוד מלכלכך. לכן מומלץ לבצע את עבודת הצביעה כאשר אתם לובשים בגדי עבודה ייעודיים לכך, ושיתלכלכו במהלך הצביעה.
  10. צביעה באזורים גבוהים – אם אתם רוצים לצבוע גם את התקרה בבית, או אזורים גבוהים בקיר הגבוה, היעזרו בסולם מקצועי וגדול שבעזרתו תוכלו להגיע לכל פינה.

כתוב/כתבי תגובה