סקירה על הקניונים שאסור לכם לפספס באילת

סקירה על הקניונים שאסור לכם לפספס באילת

אילת נחשבת לבחירה הקלאסית בעבור הנופשים הישראלים שמחפשים אחר יעד אטרקטיבי שברחבי הארץ שלא ישאיר להם אף לא רגע אחד של שעמום. בין שלל מקומות הבילוי והאטרקציות שניתן לזקוף לזכותה של העיר, אפשר למנות במקום של כבוד גם את הקניונים של העיר, שעליהם אנו מתכוונים להרחיב.

קניון מול הים – הישן והאהוב

מדובר בקניון שכל אילתי וישראלי שיצא לו לבקר בעיר מכיר. מדובר בקניון שנמצא באזור החוף הצפוני, בסמוך לרצועת חוף שמחוברת לטיילת. הקניון בעל 3 קומות, כאשר בקומה העליונה ניתן למצוא מגוון של מסעדות, ואילו בשני הקומות האחרות ניתן למצוא שילוב בין בתי קפה למגוון מותגי הלבשה, חנויות ספרים, אלקטרוניקה וכמובן שגם סניף של מקדונלדס.

אם אתם רוצים ליהנות עם בני המשפחה בקניון קלאסי במהלך החופשה בעיר, אז הקניון הזה עשוי לספק את כל הרצונות והציפיות שלכם ולהשאיר לכם טעם של עוד. מדובר בקניון מדהים שפשוט כיף לבקר בו בכל פעם מחדש.

קניון האייס מול – בעל עיצוב ייחודי ומרשים

הקונספט שעומד מאחורי עיצוב האייס מול נוסב סביב הקרח, כפי ששמו מרמז. במרכזו ניתן להתרשם ממשטח החלקה על הקרח, שבו תוכלו לגלוש ביחד עם בני המשפחה וליהנות מרגעים של כיף בלתי נשכח בפעילות משפחתית באילת.

בקניון הזה יש 2 קומות, והרי שבדומה לקניון מול הים, גם בו תוכלו למצוא את מיטב המותגים, בתי הקפה והמסעדות בארץ. כך שמדובר פה במקום שיכול להיות יוצא מגדר הרגיל בעבור אלו מכם אשר רוצים ליהנות ולו למשך שעות ספורות.

קניונים זו לא מהות הכול

כאשר אתם מגיעים לבקר בעיר, כמובן שיהיה כדאי לכם לתכנן את החופשה שלכם על רבדיה השונים ולחשוב על כל הדברים האחרים שאתם הולכים לעשות, מלבד ביקור בקניונים שהזכרנו.

בכדי להפוך את החופשה שלכם ליוצאת מגדר הרגיל, כמובן שיהיה כדאי לכם לחשוב על אטרקציות באילת ועל מקומות הבילוי השונים שמעניינים אתכם וכל האזורים שהייתם רוצים לבקר בהם במהלך השהות שלכם בעיר. זה ישדרג את כל ההנאה שלכם במהלך החופשה בצורה משמעותית ביותר.

כתוב/כתבי תגובה