בורג' בנימינה – גן אירועים בלב הטבע

בורג' בנימינה – גן אירועים בלב הטבע

בורג' בנימינה הינו גן אירועים פסטורלי הממוקם בתוך אתר היסטורי של ההתיישבות בארץ ישראל בתחילת המאה ה-20. גן האירועים פועל בשטח ה-ברוג' בו נמצאים גם שרידיו של החאן הגדול אשר נבנה במאות ה-18 וה-19 בימי שלטון התורכים.

מספר מילים על חשיבותו ההיסטורית של ה-בורג'

השטח בו פועל כיום גן האירועים בורג' בנימינה, נרכש על ידי הברון רוטשילד בשנת 1900 וזאת במטרה להשמיש את אדמות האזור לעבודות אדמה וגידול תבואה על ידי האיכרים מהמושבה זיכרון יעקב. באותם ימים, עובדי האדמה של המושבה זיכרון יעקב נהגו ללון בשטח החאן הגדול לאורך ימות השבוע והיו שבים לבתיהם בסופי שבוע.

גן אירועים

מספר מילים על בורג' בנימינה כמתחם אירועים

במהלך שנות ה-90 של המאה החולפת, הוחלט להשמיש את מתחם הבורג' כגן אירועים וזאת למטרות קיומם של אירועים פרטיים ועסקיים של תושבי הסביבה. כיום, גן האירועים בורג' בנימינה, מהווה גן אירועים בטבע בחדרה והסביבה והוא נחשב לאחד מגני האירועים המומלצים ביותר לכל סוגי האירועים באזור השרון.

בשטח הגן ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים וליהנות מפתרונות אירוח והפקה מלאים גם במסגרת אירועי בוקר-צהריים וגם במסגרת אירועי ערב במהלכם ניתן לקיים בשטח הגן מסיבות ריקודים אל תוך הלילה. בין יתר פתרונות האירוח וההפקה המוצעים לכם במתחם תוכלו למצוא:

  • סידורי ישיבה ועיצובי שולחן
  • שירותי הגברה ותאורה – כולל תאורת נוף המאירה את שרידיו של החאן הגדול
  • שירותי קייטרינג וקולינאריה ברמה הגבוהה ביותר

ועוד מגוון רחב של שירותים המוענקים לכם באחד ממתחמי האירוח המומלצים ביותר באזור השרון.

גן אירועים בלב הטבע

מחפשים אחר גן אירועים בטבע בחדרה והסביבה? מעוניינים לקיים אירועים תחת כיפת השמיים באווירה פסטורלית, נעימה ויוקרתית? בורג' בנימינה הוא ללא ספק הכתובת הנכונה ביותר עבורכם. בגן האירועים ה-בורג', עומד לרשותם צוות ניהול מנוסה ומקצועי בעל היכרות רבת שנים עם ענף האירועים והאירוח. צוות זה ילווה גם אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע ויספק לכם את פתרונות האירוח הטובים ביותר עבורכם. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם נציגי המקום.

כתוב/כתבי תגובה