עכשיו אחרי החורף זה הזמן לאטום

עכשיו אחרי החורף זה הזמן לאטום

ישנם דברים מסוימים שאנחנו אמורים לעשות אך ורק בתקופות ספציפיות, בעונות מסוימות. למשל, אם יש לנו דוד שמש בבית, אז רצוי שאנחנו נבדוק אותו ונטפל בו, במידה ויש צורך בכך, לפני שמתחיל החורף, על מנת שיהיו לנו מים חמים בתקופה הקרה. אם יש לנו מזגן בבית ואנחנו חוששים שהוא לא עובד בצורה סדירה, יהיה נכון אם אנחנו נטפל בו לפני שמתחיל הקיץ, כך בחודשי יוני-אוגוסט, יהיה לנו מזגן שיעבוד בצורה סדירה.

נכון הדבר גם למקרה של איטום. אם אנחנו נדרשים לבצע איטום במבנה, הרי שאנחנו צריכים להזמין איש מקצוע שיעשה זאת עבורנו בעזרת יריעות ביטומניות אחרי שנגמר החורף ולא לפני כן. יש לכך מספר סיבות. לפני שנציג אותן, נסביר בקצרה מתי אנחנו צריכים לבצע איטום במבנה.

בדרך כלל אנחנו נדרשים לבצע איטום במבנה בשני מצבים, כאשר ברור לכל שיש במבנה חורים אשר דרכם נכנסים מים, דבר שאנחנו גילינו במהלך החורף, זה נכון גם במקרה ויש רק רטיבות במבנה ולא בהכרח נכנסים מים לתוכו, וכן במקרה ואנחנו מגלים שהמבנה איננו מבודד כפי שציפינו שיהיה.

מדוע נידרש לעשות איטום אחרי שהחורף נגמר? כאמור, יש לכך מספר סיבות. ראשית, אנחנו לא יכולים לעשות איטום בימים גשומים, גם בגלל הסכנה שטמונה בכל, בוודאי אם מדובר במבנה על גובה שמחייב טיפול מסוים, וכן בגלל שמי גשמים עלולים להרוס את העבודה.

שנית, אחת הסיבות שאנחנו נידרש לעשות איטום זה לצורכי בידוד, אנחנו נדע שאנחנו צריכים לבצע את התהליך, אם נרגיש שהדירה מחוממת יתר על המידה ומיזוג האוויר איננו פועל כהלכה. במקרה כזה, סביר להניח שהמבנה איננו אטום היטב. לכן אנחנו נידרש לבצע איטום. נוכל לדעת את זה רק בקיץ.

שלישית, כמו במקרים של טיפול במזגן, כך גם במקרה הנ"ל, אנחנו מכינים את עצמנו לקיץ באמצעות בידוד המבנה.

לפני סיום נדגיש, את השירות אנחנו נזמין אצל אנשי מקצוע באתר זה אשר יש להם את כל הידע, הכלים והאמצעים הנדרשים בשביל להעניק לנו טיפול יסודי ונכון במבנה.

כתוב/כתבי תגובה