למה לא כדאי לוותר על חגיגת ברית באולם אירועים

למה לא כדאי לוותר על חגיגת ברית באולם אירועים

ברית מילה נחשבת לאחד האירועים החשובים ביותר בחייה של כל משפחה. אומנם האירוע הראשון והחשוב ביותר עבור הזוג הטרי היה אירוע החתונה שלהם, אך עכשיו מגיע תורו של האירוע הראשון בחייו של התינוק שלהם. מדובר על רגע מרגש שבו הילד הופך לחלק מעם ישראל, בדיוק כמו אבותיו ואבות אבותיו. לכן אין שום סיבה לוותר על סיבה למסיבה, וזוהי גם הזדמנות נפלאה להראות את הנכס החדש שלכם לכל המשפחה והחברים. אומנם נכון שלא תמיד יש זמן לארגן אירוע מיד אחרי הלידה ונכון שלא בדיוק ישנים טוב בלילות הראשונים לחייו של התינוק, אך אין ספק שתרצו לחזור ולהיזכר ברגע המרגש הזה בעוד כמה שנים. לכן מומלץ להשקיע ולהרים אירוע עבור הבן שלכם, היות ומדובר ברגע מהותי בחיים של כולכם.

כל הסיבות לערוך חגיגת ברית באולם אירועים

אחת הסיבות הראשונות שזוגות רבים בוחרים לערוך את הברית באולם אירועים בחיפה, היא היכולת ליהנות מהאירוע מבלי לדאוג לשום דבר. אין צורך להכין אירוע בבית, לבשל ולנקות אחרי עשרות האורחים, אלא פשוט להגיע לאולם עם הילד, והכל כבר מתנהל מעצמו. מי שבוחר לערוך את האירוע בבית או בבית הכנסת, חייב לדאוג לכיבוד מתאים עבור האורחים, צלחות, כוסות, מוסיקה וכדומה. אפילו מי שישקיע בקייטרינג, עדיין יאלץ לנקות את כל הבלגן שיחגוג בבית הרבה אחרי האירוע. לכן למה בכלל להסתבך, כאשר ניתן לארגן אירוע מושלם באולם אירועים, ולהשאיר להם את כל ההכנות והניקיונות. כמו כן, חשוב לזכור כי רוב האורחים שמגיעים לברית ביתית, מסתפקים המתנה סמלית עבור התינוק, לעומת זאת אירוע באולם לברית בחיפה, מצריך מהאורחים לרשום צ'ק. כמובן שכל מתנה היא מבורכת, אבל עם כל הכבוד, לגדל ילדים זה לא זול, ולכן צ'ק יהיה מוערך קצת יותר.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט סיבות שלא לוותר על חגיגת ברית באולם אירועים. אירוע באולם מאפשר לכם להזמין בבת אחת את כולם, דבר שימנע את הביקורים הפתאומיים של הדודים והדודות, דווקא בשעות שהכי פחות נוחות לכם. מעבר לכך, זוהי הזדמנות מעולה לדפוק הופעה ולצאת מהטרנינג והקפוצ'ון.

כתוב/כתבי תגובה