מפיץ ריח לבית

למון גראס או אולי לוונדר: איזה ריח אתה? – ריח לפי אופי

ריח זה מסוג אותם הדברים שאומנם מאוד קשה לתאר במילים, אך מצד שני, הם מאוד משמעותיים בחיינו. אומנם זה נכון שיש אנשים שאצלם חוש הריח לא מספיק מפותח, או נפגע כתוצאה מעישון של שנים, אך אצל רובנו האף עובד, ובצורה אינטנסיבית. האם עצרתם פעם לחשוב על השאלה מה אומר הריח שאנחנו אוהבים על האישיות שלנו? ממש כפי שקורה לגבי צבעים אהובים, כך ניתן לחלק את האנשים בהתאם לריחות שכולנו אוהבים ולפיהם בוחרים מפיץ ריח לבית. אם כך, בוודאי אתם מסתקרנים, מה אומר עליכם הריח שאתם אוהבים והאם הוא מעיד או מרמז משהו לגבי האופי שלכם?

ריחות של צעירים

ראשית, כמובן שצריך לצאת מנקודת הנחה שלא מדובר על מדע אלא על תיאוריות והנחות שונות. שנית, אחד מהדברים שתמיד חוזרים על עצמם כאשר מדברים על ריחות וההקשר שלהם לאנשים, זו העובדה שצעירים לרוב אוהבים ריחות יותר מתוקים. לכן, לדוגמא, ריחות של פרחים זוכים להצלחה כה גדולה אצל הצעירים. אם, לדוגמא, אתם אוהבים ריח של למון גראס, כנראה שאתם אנשים סמכותיים, כי לכל הדעות זה מה שהריח הזה משרד לסביבה. בנוסף, מי שאוהב ריח של מקל וניל בדרך כלל יהיה אדם בעל כוח, ולכן טבעי שתעצרו לרגע גם אתם ותחשבו: איזה ריח באמת מעורר את החושים שלכם ומה אתם אוהבים?

ריחות לימוניים

לעומת זאת, מי שאוהב ריחות לימוניים, בין אם מדובר על ריח של לימון טרי ובין אם מדובר על ריחות תעשייתיים שדומים לימון, הוא ברוב המקרים אדם יצירתי. בנוסף, נהוג לומר שאנשים שאוהבים ריחות לימוניים הם גם אנשים פקחים, כך שאם אתם נכנסים לקטגוריה הזאת, בוודאי עולה על פניכם חיוך כעת. אנשים שאוהבים לבנדר לרוב מתקשרים לאנשים שאוהבים ניקיון, אך מה שמשותף לכולנו, זו האהבה לריח של שוקולד. ריח של שוקולד אומנם מעורר זיכרונות שונים אצל אנשים שונים, אך בסופו של דבר, כמעט כל האנשים בעולם יעידו על כך שהם אוהבים את הריח הזה מאז ומעולם.

למגוון מוצרי ריח ומפיצי ריח, בקרו באתר http://hyscent.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

אטרקציות לאירועים
miko

מצגת לבר מצווה מחוץ לקופסא

מצגת לבר מצווה היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לפרגן לחת השמחה ביום הכי מיוחד והכי חשוב שיש לו בחיים. במצגת יש את כל מה

קרא עוד »
תוספי תזונה
בריאות
miko

מדוע חשוב לצרוך תוספי תזונה?

המזון שאנו צורכים מכילים מרכיבים שונים אשר חלקם חיוניים לגוף שלנו. מדובר בוויטמינים, מינרליים, חלבונים ומרכיבים אחרים. הגוף שלנו זקוק להם בשביל להתפתח, להתחזק ובשביל

קרא עוד »