שאלות ותשובות לגבי הרטבת לילה – ד"ר קובי שגיא עונה

שאלות ותשובות לגבי הרטבת לילה – ד"ר קובי שגיא עונה

גם אצלכם מתמודדים עם הרטבות לילה? גם אצלכם מגלים כל בוקר מחדש שריח לא נעים מתפשט בבית… אכן, תופעה מעיקה אשר חובה למצוא לה פתרון מהיר ויעיל. יש לכם שאלות על הרטבת לילה? רוצים להבין טוב יותר במה מדובר? בואו וקראו על העניין והבינו במה דברים אמורים.

שאלה: מאיזה גיל נחשבת הרטבת לילה לבעייתית?

תשובה: ד"ר קובי שגיא מסביר, החל מגיל חמש אנו מצפים שילד ישיג לשיטה מלאה על הסוגרים וישמור על היגיינה אישית ביום כמו בלילה. עד לגיל חמש הרטבת לילה אינה מצריכה טיפול והיא נחשבת לתקינה. כמוכן שאפשר למצוא כלים להתמודד עם העניין – מוצרי ספיגה מתאימים, סדין ניילון מתחת לסדין וכן הלאה.

שאלה: איך נדע שיש לפנות לטיפול?

תשובה: אם הילד שלכם מעל גיל חמש, והוא מרטיב באופן קבוע שלושה לילות בשבוע, זו הרטבת לילה שמצריכה טיפול. כמו כן יש לשים לב שרק אם זו הרטבה קבועה יש לטפל בה. במידה והילד מרטיב משך תקופה של מספר חודשים כמה פעמים בכל שבוע מומלץ לפנות לטיפול.

שאלה: ד"ר קובי שגיא, האם הרטבה נובעת מבעיה פיסית?

תשובתו של ד"ר קובי שגיא: הרטבת לילה אינה בעיה פיסית. כלומר, הילד יכול ומסוגל לשמור על סוגרים ולהיות יבש. הסיבה להרטבה הינה שינה עמוקה אשר מביאה לכך שהילד לא יהיה מודע לגירויי הגוף שלו וכתוצאה מכך הוא מגיע לאבדן שליטה על סוגרים.

שאלה: מהו הטיפול של ד"ר טל שגיא?

תשובה: ד"ר טל שגיא מציע טיפול ממוקד ויעיל ביותר אשר חותר להוביל את הילד בתהליך של גמילה מהרטבות הלילה. הטיפול הינו חדשני ביותר והוא נערך אצלכם בבית. באמצעות התוכנה המיוחדת של מרפאת ד"ר שגיא ניתן להיפגש עם הד"ר ולשוחח אתו בלי לצאת מהבית. מתנהלת שיחה של ממש והטיפול מתקדם בלי להגיע פיסית לקליניקה.

שאלה: האם יש הוכחות והצלחות?

תשובה: שיטת ד"ר שגיא נחשבת לשיטה יעילה ומוכחת אשר מטופלים רבים נהנים מתוצאות הטיפול. הם חווים שינוי משמעותי במהלך השיחות, הם נעזרים גם במכשיר המתקדם, וכך הם מגיעים למצב של שליטה והיגיינה אישית בלילה.

כתוב/כתבי תגובה