איך אפשר להקל על ילד במתמטיקה?

איך אפשר להקל על ילד במתמטיקה?

הספרות הרבות לצד הסימונים והנוסחאות מציבים לא מעט ילדים מול קושי מהותי. הם לא מוצאים ידיים ורגליים ונבוכים מול משימות שניצבות לפתחם. מה עושים כדי להקל על הילדים? מהי הדרך בה נוכל לשפר את היכולות של הילד ולתת לו כלים לפתור בקלות וללא מאמץ רב תרגילים מסובכים ומשוואות מאתגרות?

הפתרון: שיעורים פרטיים

הורים רבים מתמודדים מול מציאות כזו. הם כל כך רוצים שהילד יצליח, שהוא יבין היטב את החומר הנלמד וידע להתמודד בכוחות עצמו עם שיעורי הבית והמבחנים. אבל במציאות זה לא לגמרי הולך, הוא אינו מצליח לרכוש את הידע וההבנה שלו לוקה בחסר. אולי יש הורים אשר יצליחו בכוחות עצמם להוביל את הילד להצלחה ולגשר על פערים. אולי יש ילדים שעם מעט מוטיבציה הם יצליחו לתרגל ולשפר ביצועים. אבל לא כולם כך. תלמידים רבים זקוקים לעזרה מקצועית של מורה פרטי במתמטיקה

מהו מורה פרטי?

מורה פרטי הוא אדם אשר עוסק בתחום הלמידה הפרטנית. הוא אינו מרצה את החומר הלימודי מול כיתת תלמידים, אלא מלמד בצורה אישית את התלמיד שיושב מולו. המורה הפרטי קיבל על עצמו את התפקיד ללמד את הילד הספציפי את החומר הלימודי, ולכוון אותו ללמידה מוצלחת ויעילה עבורו. ההצלחה של מורה פרטי טוב נמדדת בהישגים של התלמידים שלו. ככל שהוא מלמד טוב יותר ומקנה לתלמיד שלו את היכולת להתמודד בכוחות עצמו מול משימות מורכבות, כך הוא מוכיח את עצמו ואת ההצלחה שלו בתחום.

כיצד הוא מצליח?

במקרים רבים דווקא תלמידים שלא ממש מסתדרים בכוחות עצמם עם החומר פונים לקבל עזרה ממורה פרטי. הלו נתקלים מול קושי במהלך הלימודים בכיתה, הם לא מפנימים כללים ולא מצליחים ליישם את הנלמד. כיצד יוכל מורה פרטי להועיל להם? כאשר תלמיד מתקשה פוגש באופן קבוע ועקבי מורה פרטי הוא לומד בצורה מותאמת אישית לו. המורה הפרטי מכיר את התלמיד ומנהל את הלמידה בקצב מתאים לו. הוא עושה שימוש בכלים הולמים ובעזרי למידה אשר מסייעים לתלמיד לרכוש את הידע ואת היכולות.

תוכלו לקרוא על מורים פרטיים אונליין

כתוב/כתבי תגובה