לגו – איך המותג התפתח עם השנים?

לגו – איך המותג התפתח עם השנים?

דומה שאין צורך להציג בפניכם את המותג לגו. מסתבר שכל מי שהיה ילד או מי שמגדל ילדים מכיר את המותג. בשלב הראשון השיקה החברה לפני עשרות שנים את אבני הפלא. אלו שמתחברים בטכניקה חדשה לימים ההם זה לזה, ומאפשרים להרכיב דגמים שונים. כמובן שבשלב זה הכילו ערכות המשחק חלקים במראה שונה ובמגוון מצומצם. במהלך השנים צעד המותג קדימה והוא מציע לנו כיום מבחר צעצועים מלהיבים.

התפתחות המותג

כאשר אנחנו ניצבים בחנות הצעצועים נוכל לגלות כי קיים מבחר רחב של צעצועים מבית לגו. מדובר על משחקי הרכבה מסוגים שונים אשר מאפשרים לכל ילד וילדה לבנות ולהרכיב כמיטב הדמיון שלו. בין היתר ניתן למצוא דגמים מסוגים שונים אשר מאפשרים לילד להרכיב את הדגם המסוים אותו הוא בחר. מטוס, רכב, טנק וכן הלאה. כל ערכה מכילה בתוכה את כל החלקים הנדרשים להרכבת הדגם. תהליך ההרכבה ייעשה על פי ההוראות המצורפות – על מנת להשלים את הדגם כנדרש.

ערכות שונות

מלבד לדגמים אלו ניתן להבחין בערכות מסוגים שונים אשר מכילים כמויות שונות של חלקי משחק במגוון צבעים וגדלים. על מנת להרכיב יהיה צורך להוסיף חלקים נוספים שיאפשרו לשכלל את הביצועים. כאשר יש לילד חלקים רבים ומגוון אפשרויות הוא יכול לתת דרור לדמיון שלו ולהוציא תחת ידיו יצירות מפוארות.

האיכות, העמידות, המגוון

מותג לגו מציע מוצרי איכות ברמה גבוהה מאוד. יעידו המוצרים אשר נרכשו לפני עשרות שונים והם עדיין חיים וקיימים (כל עוד הם לא אבדו…) כמו כן מציעה החברה מגוון רחב של צעצועים ודגמים. מה שמאפשר לכל הורה לתת לילד שלו את הערכה המתאימה והאהובה עליו אותה הוא ירכיב בהנאה רבה.

לפתח כישורי חברה, דמיון ויכולת טכנית

משחק הלגו נחשב לאחד המשחקים המועילים והטובים ביותר לילדים גם בתחום של משחקי חשיבה והיגיון. הצעצוע מאפשר לילד לדמיין ולממש את הדמיונות שלו, הוא לומד כיצד לבנות ואיך לבצע פעולות שונות על מנת לממש את התוכניות שלו. כמו כן הוא לומד לשחק עם חברים ולנהל אינטראקציה חיובית מולם.

כתוב/כתבי תגובה