מה צריך בשביל להיות אמן חושים?

מה צריך בשביל להיות אמן חושים?

אומנות חושים היא אומנות מפתיעה של קריאת מחשבות. אך בררו כי אין כאן באמת נבואה כפי שהעומד מן הצד עשוי לחשב. מדובר כאן בטכניקות שונות אשר אלו מבוססות על תבניות החשיבה האנושית כאשר האומן מודע אליהם יותר מאחרים ועל כן הוא מצליח כביכול לקרוא את המחשבות של האדם העומד מולו.

אמן חושים או מנטליסט, מסוגל להעביר מופע לאנשים או למבוגרים כאשר כל המשתתפים יהיו המומים מהיכולות שלו ומקראית המחשבות. זאת למרות שהוא אדם ככל אדם אך הוא חידד את החושים הטבעיים שלו עד כדי כך שהוא מסוגל לנחש וללמוד על זולת פרטים מדויקים.

אפשר לומר כי מופע של אומן חושים מצליח תמיד להפתיע את המשתתפים המגלים תופעות חדשות ומפתיעות. במופע כזה כמעט ואין אנשים שיישארו אדישים או פאסיביים.

כיצד רוכשים את האומנות הזו?

אז כאן עולה שאלת השאלות, איך הופכים להיות אמן חושים?

האמת היא שאנשים הנמשכים לתחום, עסקו כבר מגיל ילדות בכל הנושא של קסמים, של טלפתיה ואלו עניינו אותם יותר מכל. הם תמיד ניסו לחקות את הקוסמים הגדולים ולבצע טריקים עם זריזות ידיים וכך יצרו גם קסמים משלהם. הילדים הללו בהחלט עשויים להגיע לכתר הנכסף ולהפוך ביום מן הימים לאומני חושים. זה למעשה הבסיס אשר עליו מתחילים וכך גם התחילו כל הקוסמים או אומני החושים.

אך בררו שזה לא מספיק…

לומדים בצורה מקצועית

ישנם מקומות אשר מציעים את הלימודים של אומן על חושי בצורה מוסדרת ומקצועית. מומחים אשר עוסקים בתחום, מלמדים את הדור הבא של הקוסמים, איך וכיצד לעשות שימוש מתוחכם בחושים שלהם אותם הם קבלו מבורא עולם.

ישנם גם הרבה ספרים שמדריכים את הקוסמים הצעירים שבדרך כאשר בעזרתם אפשר גם כן לחדד את היכולות ולהגיע רחוק.

אז אם קיוויתם לקבל כאן סודות עילאיים איך וכיצד להפוך לאומן חושים ולכזה שמצליח לקרוא מחשבות, אולי התאכזבתם. אך מה לעשות שאין כאן קיצורי דרך ואין כאן באמת אומנות על חושית. הכול מבוסס על הכוחות הטבעיים הרגילים ועם אימון רב אפשר להגיע לרמה גבוהה במיוחד.

כתוב/כתבי תגובה