ספרי קודש בעיצובים מיוחדים

ספרי קודש בעיצובים מיוחדים

ספרי הקודש של המדף הספרים היהודי, כוללים כיום ספרים הרבה יותר מהודרים, ספרים הרבה יותר מושקעים וכאלחה שנהנים מהרבה יופי והדר. אן כמעט השוואה לספרים מההוצאות המיושנות שהיו בעבר. אלו כללו שגיאות לאין ספור, ההדפסה שלהם לא הייתה איכותית ובפועל אי אפשר לומר כי היה בהם חן חיצוני כמו תפילין שניתן למצוא כיום.. אך הוגי הספרים לא חיפשו את היופי החיצוני. לא זה מה שעמד בראש מעייניהם. הם חיפשו את התוכן וזה מה שהעניק להם את מקור חיותם.

האמת היא שלא היה קיים משהו אחר. הוצאות הספרים שהיו אז, היו ברמה כזו ולא היה קיים כלל משהו אחר. היה זה בעידן מכונות הכתיבה וצילום במכונות סטנסיל ישנות ומקרטעות.

ספרי קודש של שנות האלפיים\האמת היא שלא עכשיו הגיעו אלינו ההדפסות המהודרות של הספרים. הם כבר קיימים לפחות שלושים שנה. אך עם כלך שנה שעוברת, האמצעים משתכללים והספרים מתעדכנים ואנחנו עדים לכך כי כל מהדורה חדשה שיוצאת היא מהדרת יותר ביחס למהדורה הקודמת.

ספרי קודש בעיצובים מיוחדים – אצלנו

אם אתם מעוניינים בקניית ספרי קודש ובכך להעשיר את ארון הספרים שלכם בספרים מהודרים, אתם מוזמנים אלינו, להתרשם ולראות את ההיצע הרב ולבחור לכם את הספרים שחשקה בהם נפשכם.

מתנות לעם הספר

ישראל הם עם הספר. עם הספר מתחבר לספרים יותר מכל מוצר אחר. במיוחד בעולם הדתי והחרדי שם הספר הוא ממש מרכז עולמם.

ילדים וגם מבוגרים רואים בספר את כל עולמם. כבר מגיל צעיר ממש ניתן לראות את התינוק הרך כאשר הוא כבר מעיין בספרים, בודק אותם, מבקש למשש אותם, להעביר בהם דפים ואם יש בהם צבע וצבעוניות, הרי שהדבר הופך להיות חגיגה של ממש.

בהמשך כאשר הילד לומד לקרוא הוא מחפש כל העת את המילה הכתובה הוא רוצה ללמוד, הוא סקרן לראות מה מציעים לו הספרים והא מחפש אחר הספרים הצבעוניים שימשכו את ליבו. בתחילה יהיו אלו ספרי קומיקס, אך אם הוא ישלוט היטב בקריאה הוא יעבור מהר מאוד גם לספרי מתח וכדומה.

ספרי הקודש הם השלב הבא כאשר הוא כבר גדול והוגה בתורה.

כתוב/כתבי תגובה