מדבקות אישיות – כדי שלא "יתבלבלו" בבית הספר

מדבקות אישיות – כדי שלא "יתבלבלו" בבית הספר

תלמידי בית הספר מצטיידים בתחילת השנה במלאי גדול של מכשירי כתיבה, במחברות, בספרי לימוד ובציוד יקר ערך. אך לא פעם קורה ותוך שבועות ספורים מתחיל שנת הלימודים הילד שב הביתה עם קלמר מדולדל, עם ילקוט חסר ציוד או מחברות שאינן שלו. הכול בגלל חוסר הסדר והעדר שמות או ]פרטים מזהים על אותו ציוד יקר.

כי פחות או יותר כל התלמידים מביאים אתם את אותם החפצים, את אותם הספרים ואת מכשירי הכתיבה מאותו הסגנון. כאשר התלמיד עושה שימוש בחפצים שלו הוא לא תמיד שם לב כי הוא אכן ארז את כל מה שהוא הוציא ואסף את כל חפציו. קורה לא פעם וחברים מתבלבלים ואורזים חפצים שאינם שלהם, לעיתים שלא ביודעין אך לעיתים גם ביודעין. הבעיה היא שאם אין שמות על אותם החפצים, הרי שאין כל דרך להוכיח כי אלו אינם שייכים לאותו התלמיד אשר ניכס לעצמו את כל החפצים הללו.

זוהי הסיבה כי רבים אכן מחפשים פתרונות ומנסים דרכים שונות כמו הדבקת מדבקות אישיות שהם קונים בחנויות מכשירי הכתיבה כאשר על כל אחת מהן הם מציינים את שם הילד. הבעיה עם המדבקות הללו היא שהן לא ממש יעילות והן לא מחזיקות מעמד לאורך זמן. הן מתקלפות מהר, הטקסט נמחק ולמעשה אין בהם באמת תועלת.

מדבקות אישיות עמידות וגם יפות

את זה בדיוק אנחנו באים להציע לכם כאן.

ישנה האפשרות לרכוש מדבקות מיוחדות ואישיות הכוללות את שם הילד, מדבקות מאוירות וחמודות במיוחד. מלבד המראה הנעים והאסתטי של המדבקות הללו הריח שמדובר במוצר ייחודי אשר מבטיח עמידות לאורך זמן. המדבקות הללו אינן נהרסות, הן לא נמחקות והן גם לא מתקלפות. מדובר באיכות המדויקת והמתאימה לתלמידים.

לקראת שנת הלימודים החדשה – מדבקות כלל ילד

הורים שהולכים להצטייד לקראת שנת הלימודים הבאה, יעשו בחכמה לו יצטיידו מראש גם בדף מדבקות מיוחד לכל ילד. כל פריט שייכנס לילקוט, יתויג במדבקה וכך הסיכויים רבים יותר כי אלו ישרדו אצלו עד סוף הזנה ולא יאבדו…

לפרטים נוספים כנסו לאתר https://ahavaktana.co.il

כתוב/כתבי תגובה