איך נהיים מדובבים?

איך נהיים מדובבים?

החיים של היום מזמנים לנו אינספור תפקידים חדשים או אפילו משרות חדשות שלא היה בהם כל צורך בעבר. אחד התפקידים זהו הדיבוב. למעשה לא מדובר בתחום שהוא מאוד חדש, כי הוא כבר היה קיים איכשהו בעבר. אך עם הזמן הוא הפך להיות נואש מאוד מבוקש ויש למדובב הרבה מאוד דרישה. נלמד מעט על נושא הדיבוב. מה זה דיבוב? מתי הוא נחוץ? האם הוא דומה אל קורס קריינות מחיר הקורס? איך נהיים מדובבים ומי יכול להתאים לתפקיד?

נענה על כל השאלות אחת לאחת.

מה זה דיבוב?

אז לפני הכול נגדיר. דיבוב זוהי למעשה קריינות. הקריין לא חייב להיות גלוי ונראה לעין. הוא יכול לבצע את תפקידו גם מאחורי הקלעים. המדובב פשוט תורם את קולו הרדיופוני, את דיבורו הרהוט ואת ביטחונו העצמי כשאר הוא מקריא את הטקסטים הדרושים כפי שנפרט בהמשך, בקולו הברור והצלול.

מתי נחוץ הדיבוב?

את הדיבוב אנחנו מוצאים הן בשידורי פרסומות שונים, בתעמולת בחירות, בהצגות, בסרטים, בסרטוני אינטרנט ועוד. בכל אלו מהווה הקריינות והדיבוב הרקע הדומיננטי הנמצא מאחורי הקלעים ואחראי על התכנים שיושמעו ברקע.

איך נהיים מדובבים?

אז כפי שכבר הבנתם, יש דרישה גבוהה למדובבים. בהרבה מאוד תחומים אנחנו זקוקים לשירותיו של המדובב. אך לא כל מי שבורך בקול נעים ובדיבור חותך ורהוט, כבר יכול ליטול את המיקרופון ולהפוך למדובב. לצורך כך יש ללמוד קורסים שונים של לימודי דיבוב אשר אלו יהפכו את הקול למקצוע ואת היכולות הרטוריות למשהו שעשוי להכניס הרבה כסף. אנחנו מציעים קורסים חווייתיים במספר מוקדים בארץ כאשר אחריהם יכול כל אחד להפוך למדובב מוצלח ומצליח במיוחד!

מי יכול להתאים לתפקיד?

למעשה אנחנו ממש לא מגבילים את גילאי המשתתפים בקורסים. כל אחד בכל גיל יכול להפוך למדובב. כי אנחנו מעניקים כלים ייחודיים ויעילים אשר מסייעים הן לאנשים מבוגרים והן לאנשים צערים או אפילו לילדים ובני נוער, לעשות שימוש נכון בקול שבהם הם בורכו, באוצר המילים העשיר שבפיהם וביכולות הרטוריות שיש להם ברמה כזו או אחרת. בקורס משייפים ומלטשים את כל אלו על מנת שהתלמיד יוכל להפוך למדובב מקצועי ורהוט.

כתוב/כתבי תגובה