למה חשוב לקחת את הילד לרופא שיניים לילדים בגיל מוקדם?

למה חשוב לקחת את הילד לרופא שיניים לילדים בגיל מוקדם?

צריך לקחת את הילד לרופא שיניים לפני גיל שנה

מהרגע בו הילד שלכם התחיל לצרוך מזון מוצק, צריך לקנות מברשת שיניים ראשונה ולהגיע לרופאת השיניים המומחית בשיני חלב. רופאה המומחית ברפואת שיניים לילדים פעוטים. חשוב גם שהרופא המטפל יבין את עולמם הפנימי של הפעוטים והזאטוטים כך שיהפוך את טיפולי השיניים והבדיקות השונות הכרוכות בהם לחוויה מיוחדת ומלאת כיף, על מנת שהילדים לא יפתחו אנטי לביקור אצל הרופא.

חשיבות הביקור הראשוני אצל רופא השיניים

בביקור הראשוני אצל רופא השיניים לילדים במודיעין ניתן לבצע אבחון מוקדם ואיפיון של השיניים וצורת הצחצוח. הביקור הראשון מאפשר טיפול מניעתי באמצעות מגוון כלים הנתונים בידי הרופא המטפל. מומחה ברפואת שיניים לילדים יבין לליבם של הילדים וישלב בביקור מגוון רחב של משחקים וטריקים כאלה ואחרים על מנת שהפעוט הזאטוט הקטן ישתף פעולה כך שהביקור יניב תוצאות. רופא השיניים המומחה יכול לתת לילד ולהוריו הנחיות כיצד לצחצח שיניים לילד בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר, להדגים לילד הקטן את צורת הצחצוח האידיאלית ולבדוק האם שיטת הצחצוח עד כה הייתה נכונה עבור בריאות שיני הילד שלכם.

חשוב לקחת את הילד לרופא שיניים מומחה לילדים

בדיקת מצב השיניים חשובה מאוד מגיל צעיר במיוחד. יש חשיבות עליונה לביצוע מקיף של אבחון ייסודי בצורה המוקדמת ביותר, שיכול למנוע הרבה טיפולי שיניים מסובכים בהמשך הדרך. תחזוקה נכון וטיפול נכון בשיניים יכול להיות מניעתי חשוב במיוחד. הקדימו תרופה למכה.

> וודאי יעניין אתכם לדעת מתי נושרות שיני חלב לילדים

הילדים פוחדים מרופא השיניים?

בחרו ברופא שיניים אשר אוהב ילדים ומומחה בטיפול בשינייהם. בחרו ברופא אשר משלב בטיפול השיניים טכניקות התנהגותיות ייחודיות, בקסמים ובהפתעות מדליקות, אשר יורידו את סף הלחץ, כמו כן, הכינו את הילד לכך שתהיה טלוויזיה על התקרה, הכינו אותו לחוויה חיובית ומלאת הפתעות. הסבירו לו שבגיל מאוחר יותר מצב השיניים משפיע על הבטחון העצמי של אנשים.

בחרו ברופא שהתמחה בתחום טיפולי השיניים לגיל הפעוט- במשך 4 שנים עבר התמחות ייעודית הממוקדת בטיפולי שיניים לילדים.

כתוב/כתבי תגובה