דיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז

אם אתם מתכננים לצאת לטיול משפחתי בחו"ל ואתם מחפשים חבילת נופש עם היעד הטוב ביותר עבור טיול מעין זה, אם אתם משפחה המכילה בה גם ילדים במגוון גילאים שונים, אין ספק שכדאי לכם לבחור בפריז. מלבד העובדה שמדובר ביעד מרהיב, מבחינת הנוף שלו ואטרקטיבי מבחינת האטרקציות שבו, הרי שהוא מכיל בו את האטרקציה האידאלית לכל ילד: דיסנילנד, אשר בעבר נקרא: יורודיסני פריז. מדובר על פארק שעשועים פופולארי מאוד באירופה כמעט כמו אמסטרדם עם ילדים, אשר ניתן  לבקר ולהציץ בו לעולמם של כל גיבורי דיסני כגון: דונלנד דאק, מיקי מאוס ועוד.

אטרקציות מומלצות בדיסנילנד פריז

פארק דיסנילנד פריז מציע מגוון משמעותי מאוד של מתקנים, אשר מהם כדאי לבחור את המתקנים האטרקטיביים ביותר. כמה מהמתקנים שבהחלט כדאי לבחור בהם כאשר מגיעים לדיסנילנד הם: ספייס מונטיין אשר מהווה מתקן מפחיד מאוד שמדמנה חוויה אמיתית של טיול בחלל, Big Thunder Mountain- רכבת הרים אשר מסובבת את העולים עליה בלופים אשר בדרך תיקח אתכם בין מכרות הזהב בדיסלנד מתקנים מהעולם של אינדיאנה ג'ונס אשר רלוונטיים בעיקר עבור חובבי אינדיאנה ג'ונס, סירות פיראטים ועוד. אין ספק שבתחום המתקנים בדיסנילנד, רצוי מאוד לברר אודות המתקנים השונים בפארק, על מנת שלא לפספס את הטובים שבהם.

אטרקציות נוספות בדיסנילנד פריז

אטרקציה נוספת שניתן למצוא מלבד המתקנים, האווירה והדמויות מדיסנילנד הוא המצעד היומי המתקיים בכל יום ועובר בכל חלקי הפארק. מדובר על מצעד אטרקטיבי מאוד, אשר מכיל בו דמויות רבות של דיסני אשר רוקדות ומתהלכות לאורך כל המצעד. מעבר לכך, ניתן לראות מדי ערב בדיסני כל 20 דקות מופע זיקוקים אשר נורה מעל הטירה של סינדרלה וכולל בו מזרקות, אורות ואפקטים נוספים. ניתן לתכנן ארוחות על בסיס פנסיון או חצי פנסיון, במידה ואתם בוחרים להישאר במקום יותר מיום. אין ספק שדיסנילנד מהווה את האטרקציה האידאלית עבור כל משפחה המגיעה לפריז. רצוי מאוד לרכוש כרטיסים מראש שכן, לא פעם ניתן למצוא כרטיסים מראש במחיר זול ואטרקטיבי יותר. אין ספק שדיסנילנד בפריז הוא אתר ששווה לבקר בו.

כתוב/כתבי תגובה