קריאת תהילים? כבר אין צורך להיסחב עם ספר בתיק

קריאת פרקי תהילים זה עניין יומיומי עבור רבים מאתנו. כמה טוב לעלעל בין דפיו של ספר תהילים ולאתר את המזמור האהוב עלינו. לקרוא ולהתרפק על בורא עולם ששומע כל מילה שלנו. אין לכם ספר תהילים בתיק? חושבים שאין דרך לקרוא בלי ספר תהילים? אז ראשית כדאי לדעת שאם הנכם יודעים פרק תהילים בעל פה אתם יכולים לומר אותו ולקרוא אותו שוב ושוב. זו הרגשה טובה שיש לכם במה להיתלות ואל מי לפנות. אבל גם אם אינכם יודעים פרקים בעל פה, ואין ברשותכם כעת ספר תהילים, או שאתם מעוניינים לקרוא פרקים שאינכם יודעים אותם בעל פה – זה אפשרי.

מענה דיגיטלי

בעולם דיגיטלי בו יש שינויים מרחיקי לכת וחידושים טכנולוגיים רבים, גם קריאת תהלים ניתן לעשות באמצעות אתר אינטרנט ייעודי. מדובר על אתר בו ניתן לראות את מזמורי תהילים מוצגים בזה אחר זה. הפרקים מוצגים באותיות גדולות וברורות, והממשק נוח ומאפשר לכם לדפדף במהירות ובנוחות ממזמור אחד למשנהו. המענה הדיגיטלי מאפשר לכם, גם כאשר אין לכם ספר תהילים בתיק, לקרוא מזמורים בזה אחר זה.

כיצד עושים את זה?

לפני הכול יש להכיר את האתר בו מופיעים פרקי תהילים בצורה נוחה. יש לשים לב לנוחות ולגודל האותיות כדי להיות בטוחים שיהיה לכם נוח ואפשרי לקרוא את הפרקים. כמו כן יש לדעת כי ספר תהילים מחולק בכמה סוגים של חלוקות. חלוקה ראשונית למזמורים, חלוקה לימות השבוע, חלוקה לתאריכי החודש ועוד. ניתן לצפות בפרקים מחולקים לפי החלוקה הרצויה לכם, כך שאתם יכולים להתרגל לקרוא את הפרקים הרצויים לכם באופן קבוע. נניח שהנכם מעוניינים לקרוא בכל יום את המזמורים של אותו יום או של אותו יום בחודש, אתם יכולים להגדיר זאת באתר ולראות מול העיניים את הפרקים אותם הנכם מעוניינים לקרוא היום.

זה נוח ומקל מאוד

האופציה המתקדמת הזו מאפשרת לנו לקרוא תהילים לשבת גם בשעות או זמנים שלא חשבנו על כך מראש. כאשר אנחנו מחכים בתור, נוסעים ברכבת וכן הלאה.

כתוב/כתבי תגובה