למה צמידי טניס נקראים ככה?

למה צמידי טניס נקראים ככה?

צמיד טניס יהלומים נחשב לבין התכשיטים האלגנטיים והיוקרתיים שישנם בעולם התכשיטים, בעוד שנשים שירכשו צמיד כזה או שיקבלו אותה מאדם אהוב: יוכלו להפגין אלגנטיות במיטבה, ולהנות ממראה של מפרק יד עדין. נוסף לכך, התכשיט מתכתב נפלא עם כל סגנון ופריט לבוש. אבל איך נראה צמיד טניס? ומדוע קוראים לו כך? כל הפרטים בהמשך.

צמידי טניס זכו לשמם בשנת 1987 , כאשר אישה אלגנטית ושחקנית טניס מצליחה ענדה צמיד בו משובצים מספר רב של יהלומים קטנים, בעת משחק טניס חשוב. בזמן המשחק, נפל הצמיד ואבד, מה שגרם לשחקנית לבקש לעצור הכל! כדי שתוכל למצוא את התכשיט היקר. השחקנית המפורסמת צולמה כאשר היא מחפשת את הצמיד, מה שהפך את התכשיט היוקרתי לכזה שנושא את הכינוי: צמיד טניס.

 

איך נראה צמיד טניס?

 

בכל הנוגע למראה של התכשיט, מדובר בצמיד עדין למראה, עליו משובצים מספר רב של יהלומים בטור צמוד ומוקפד. כל יהלום משובץ על כתר משלו – מה שהופך אותו לפריט אלגנטי במיוחד.

כיום, לא רק שחקניות טניס עונדות את התכשיט, אלא שהוא הפך לסמל סטטוס ומעמד בקרב רבות, בעוד שניתן להעניק צמיד טניס ללידה, לאירוסין, עבור יום הולדת או כל מאורע אחר. נוסף לכך, צמידים אלה מיוצרים ומעוצבים בדרך כלל מזהב לבן – מה שהופך אותם לאלגנטיים ומודרניים.

 

כמה זה עולה לנו?

 

זה נכון, לרכוש תכשיט זהב עליו משובצים מספר רב של יהלומים זה לא דבר זול. ובכל זאת מדובר בהשקעה שווה. מי שיבחר צמיד כזה או תכשיט אחר כמו עגילי יהלום, יעניק נכס לדורי דורות ותכשיט יפה ואלגנטי שבולט בכל מקום.

 

המראה היוקרתי של הצמיד, יאפשר מתנה נפלאה לכל מועד, בזמן שנשים שעונדות צמיד כזה יכולות לשלבו עם כל סגנון לבוש, בין אם מדובר בשילוב עם לבוש לשעות הבוקר, או לשעות הערב המאוחרת. בכך אפשר גם להעניק מתנה מרשימה וגם להנות מנכס משפחתי שיעבור בירושה. מי שירצה, יוכל לבחור צמיד זהב משובץ אבני זירקוניה קטנות (מה שיוזיל משמעותית את העלות), או לבחור בצמידים מצופי זהב, למראה נוצץ ואלגנטי.

 

 

כתוב/כתבי תגובה