מועדון לבת מצווה – איך להימנע מבזבוז כסף

מועדון לבת מצווה – איך להימנע מבזבוז כסף

אחד מהאירועים הכי דומיננטיים בחייה של נערה הוא אירוע בת המצווה וכל ילדה מעוניינת שבת המצווה שלה תהיה זו שכולם יזכרו ולא יפסיקו להתפעל ממנה. נכון שאירוע בת מצווה הוא אירוע חשוב מאוד, אך אין כל סיבה ואין שום צורך לבזבז עליו סכומי כסף עצומים.

כל נערה, בהגיע לשנתה ה-12, הופכת לבת מצווה. מלבד התואר "בת מצווה" שמוענק לה – תואר שמסמל את הפיכתה לבוגרת ואחראית על חייה, יש גם לחגוג את היום הזה כראוי. בשל העובדה כי כל חברות הכיתה של הנערה תחגוגנה בת מצווה, מעוניינת כל אחת שהאירוע שלה יהיה הכי נוצץ ומנקר עיניים.

כאן עובר הכדור לידי ההורים: איך זה יכול לקרות? איך אפשר לערוך אירוע נוצץ מבלי להיכנס לחובות? מהו המתכון הסודי להפקת בת מצווה מושלמת מבלי לקרוע את הכיס?

מועדון לבת מצווה – מדליק ולא יקר

בעבר, המושג מועדון היה שם נרדף לבליינים שמבלים את לילותיהם בשתיית משקאות ובריקודים עד אור הבוקר. כיום, הפכו המועדונים גם למקומות מועדפים עבור חגיגת ימי הולדת ועריכת אירועי בת מצווה יוקרתיים.

מועדון לבת מצווה באתר ניין מתוכנן כמובן בצורה שתתאים לאירוע מהסוג הזה, מלבד העובדה שמדובר במקום שמחירו נמוך בצורה משמעותית מאולם אירועים. במילים אחרות, מועדון לבת מצווה הוא הפתרון לחגיגה מושלמת במינימום הוצאות.

מועדון לבת מצווה – מה יש שם?

כמו בכל אירוע יוקרתי, גם בבת מצווה יש צורך לקשט את מקום החגיגה ולתת לו מראה שיתאים לאופי האירוע, יש לדאוג לכיבוד עבור האורחים שבאים להשתתף בו וכמובן, אסור לשכוח, להזמין תוכנית אומנותית שתלווה את האירוע.

בשונה באירוע שמתקיים באולם אירועים, שאז בעלי האירוע צריכים לדאוג לכל אילו, במועדון משאירים את כל הדאגות הללו, לצוות המועדון. האנשים שעובדים במועדונים לבת מצווה, הם אלה שאחראיים גם לקשט את המועדון בהתאם לקונספט הנבחר, להעמיד את דוכני המזון שנבחרו על ידי בעלת השמחה והוריה והם מציעים גם מגוון פעילויות אטרקטיביות שמתאימות לאירוע בת מצווה יוקרתי.

מועדון לבת מצווה – המקום המושלם עבור האירוע של החיים! למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.nine9.co.il/

כתוב/כתבי תגובה