גראס: לא מה שחשבתם

גראס: לא מה שחשבתם

אחד הטרנדים, הדברים החמים ביותר בשיח הציבורי בשנים האחרונות הוא שיח הקנאביס, גראס. אם מישהו היה אומר לנו לפני שני עשורים, נניח, שזה מה שיקרה, היה מי שצוחק עליו, היה מי שחושב שזה מלמד על קריסת ערכים מוחלטת, והיו לא מעט שהיו מסבירים לו, שטוב שכך, ויפה שעת אחת קודם, כי זה מה שאמור לקרות.

האמת היא, שהשינוי בשיח התרחש בעקבות מספר דברים, העיקריים שבהם היא, הבנה במדינות רבות בעולם שיש לאפשר לגליזציה של החומר, לאפשר לאנשים לקנות אותו בצורה חופשית מבלי להסתכן במאסר, וכן ההכרה שמדובר בחומר שיכול לעזור באופן רפואי מבחינות שונות. הכרה שהפכה להיות גם ממסדית וכיום לא מעט חברות מסחריות מתעסקות בגידול ויצוא לצרכים רפואיים.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא CBD. מדובר על אלמנט שלא הרבה אנשים נחשפו אליו, אך אחרי שנסביר מה זה בדיוק, סביר להניח שאותם אנשים יבינו עד כמה המונח גראס הוא רחב ומדוע אסור להתייחס אליו רק כאל סם. סביר להניח שהם גם יבינו, מדוע מתייחסים אליו היום, בין היתר, גם בהיבט הרפואי.

מה זה CBD? מדובר בחומר שנמצא בתוך הגראס ומהווה מרכיב בריאותי לכל דבר. הוא מספק לצרכים שונים, החל משמנים, משחות, מזון (כולל עבור חיות), מבלי להכיל את החומר הממסטל שיש בגראס. כלומר זה חומר מאוד איכותי, מאוד טוב לגוף האדם או לחיה, וכן הוא נמצא בחומר שמעשנים, אך עדיין מדובר על החומר שאיננו ממסטל, אלא על חומר בריאותי לכל דבר.

חשוב להדגיש, אנחנו יכולים למצוא חומר זה במגוון רחב של מקומות, אפשר לקנות אותו בחנויות שמספקות אותו, אפשר למצוא אותו באתרי אינטרנט, הוא נמכר בצורת שמנים ובצורות אחרות ומיועד למגוון טיפולים כמו שמני CBD לטיפול בדיכאון, אוטיזם, אפילפסיה ועוד. הרכישה שלו חוקית לגמרי, אין מה לחשוש.

מי שמעוניין בחומר זה, רצוי מאוד שיקרא מאמרים בתחום על מנת להבין כיצד הוא יכול לעזור לו, כיצד אפשר להשתמש בו, ואיך הוא ישתלב בצורות שונות במגוון מוצרים שונים. כמובן שצריך לדעת איך לעבוד איתו כך שיהיה ניתן להפיק ממנו תועלת.

 

כתוב/כתבי תגובה