היתרונות והחסרונות בלק ג'ל

היתרונות והחסרונות בלק ג'ל

לק ג'ל הוא כזה שנעשה למאוד פופולארי בשנים האחרונות, אך לצד היתרונות הנהדרים שהוא מביא ישנם גם חסרונות, וכאן אנו מביאים את כל המידע על מנת שכל אחד ואחת יחליטו האם הם מעדיפים לעשות מניקור ללא לק ג'ל ואם כן עושים לק מן הסוג הזה למה כדאי לצפות ולמה יש לשים לב.

חייבים למרוח ולהוריד אצל מניקוריסטית

מריחה של לק ג'ל אולי נשמעת כמו סוג של פעולה שאותה ניתן לבצע באופן עצמאי למדי, אולם, מריחה של לק מן הסוג הזה היא פעולה שעבורה צריכים להבין כיצד מורחים את הלק וכיצד מורידים אותו לאחר שהציפורן כבר צמחה לאורך שמבליט את החוסר בלק מהבסיס שלה. כשמדובר בלק ג'ל לציפורניים טבעיותאי אפשר ובהחלט זה לא מומלץ לנסות ולהסיר את הלק לבד מפני שזה מצריך הסרה עם חומר מיוחד וציוד ספציפי לשם אותה פעולה עדינה. כל פעולה לא מקצועית יכולה להרוס את הציפורן עצמה.

לק מבריק שנשאר שבועות מספר

אחד מן היתרונות של לק מסוג לק ג'ל הוא הישארות הלק על הציפורן בצורה יפה ומבריקה לאורכן של כמה שבועות ללא כל התעסקות עד לאותה הנקודה של הזמן. אם עבור לק רגיל צריכים למרוח שכבה חדשה כבר באותו השבוע, מריחה של לק ג'ל היא כזו שמבצעים פעם בשבועיים עד שלוש שבועות, לפי מהירות הצמיחה של כל ציפורן אצל כל אחת.

תחרות גבוהה עם מחיר בהתאמה

אחד מן היתרונות של לקים מסוג ג'ל היא כזו שמראה כי יש דרישה גבוהה שמביאה אל כניסה של עוד ועוד נשים אל התחום הריווחי הזה כל הזמן. דבר זה אומר כי המחיר של המניקור יורד פלאים ככל שמדובר באישה שמחפשת לעצמה משכורת חדשה.

כמות גדולה של מניקוריסטיות לעבודה

אי מה לעשות וזה דבר מאוד בולט. אין כמעט פורום שבו לא מחפשים אחר מניקוריסטית פנויה. דבר זה מראה כי ההשקעה עבור קורס לק ג'ל היא נמוכה ומהירה, ומעגל הלקוחות יכול לגדול בצורה מאוד מהירה. זה אומר כי תמיד תהיה מניקוריסטית שפנויה למניקור חדש ורענן כל הזמן, כולל הודעה מעכשיו לעכשיו.

כתוב/כתבי תגובה