כל מה שצריך לדעת על פולריס ג'נרל

כל מה שצריך לדעת על פולריס ג'נרל

כל חובבי רכבי השטח, מכירים את החברה פולריס ג'נרל. מדובר על אחת החברות המוכרות ביותר בשוק, בזכות רכבי השטח המצוינים שהיא מספקת. פולריס ריינג'ר למשל, הינו רכב שטח תחרותי המאפשר נסיעה מהירה בתנאי שטח קיצוניים. הטרקטורון הזה אינו פוחד משום אתגר, והוא מצליח לעבור כל סוג של מכשול ללא בעיה מיוחדת.

חברת פולריס הינה חברה אמריקאית המתמחה בייצור של רכבים חשמליים וטרקטורונים. החברה מחזיקה גם בחברת בת, בשם "ויקטורי אופנועים" המייצרת אופנועים ברמה הגבוהה ביותר. החברה ממוקמת במדינת מיניסוטה שבארצות הברית, אך היא מייצאת את הרכבים שלה לכל מקום אפשרי כמעט. היום בארץ ניתן למצוא את דגמי החברה באמצעות היבואנית הרשמית שלה – חברת ד.ל.ב מוטו ספורט.

פולריס ג'נרל – מספר נקודות שאתם חייבים לדעת

המקצוענים של ווילטק מסבירים כי חובבי השטח בארץ ישמחו להכיר את החברה לעומק, היות והדגמים השונים שהיא מייצרת לא ניתן למצוא בשום מקום אחר. אחד הדגמים המומלצים ביותר, הינו UTV חדש שרק לאחרונה עשה עלייה לארץ. מדובר על טרקטורון רב תכליתי, המאפשר לשלב בין גמיעת מרחקים, נסיעות שטח חווייתיות ושעות פנאי שלא ניתן להעביר בשום צורה אחרת. מדובר על רכב שטח שיכול להתאים לכולם או לכל מי שמעוניין לקבל את הכול ברכב אחד.

רכב זה נקרא ג'נרל, והוא יכול להתאים לחובבי שטח מתחילים או מנוסים כאחד. אם בעבר רכבי שטח נראו פרימיטיביים והכילו מרכב ושלדה, ששימשו לא פעם לעבודת שטח מסוגים שונים, הרי שהיום ניתן לראות כי החברה מתמחה יותר בדגמים ספורטיביים ומהירים יותר. ניתן למצוא דגמים רבים ושונים, חלקם מבוססים על מנוע בנזין, דיזל ואפילו רכבים חשמליים. רוב הרכבים נהנים מעבירות גבוהה בתנאי שטח קיצוניים, מנועים חזקים ועוצמתיים שלא יאכזבו אתכם בשום מצב ויכולת לשאת מטען כבד.

קראו גם על טרקטורון לילדים.

לסיכום, חברת פולריס ג'נרל נחשבת לאחת החברות האמריקאיות המובילות ביותר בתחום רכבי השטח. החברה מייצאת לארץ מספר דגמים שונים, שלא יביישו כלל את ההיצע שקיים היום בשוק. רכבי החברה נהנים ממקום מפנק לרגליים של הנוסעים, צגים דיגיטליים גדולים עבור המפעיל, תאי אחסון ננעלים, מערכת שמע מתקדמת ועוד.

כתוב/כתבי תגובה