לימודי אנגלית בטלפון – איך זה עובד

לימודי אנגלית בטלפון – איך זה עובד

אם נתקלתם במאמר, פרסום או כל דבר אחר על לימודי אנגלית בטלפון, זו לא טעות, לא התבלבלתם. אכן יש שיטה כזו והיא מאוד פופולארית, גם בישראל וגם במקומות אחרים.

במהלך השנים, פותחו שיטות שונות ללימוד אנגלית. מהשיטות הקלאסיות של למידה מול מורה בבית או בכיתה, יצאנו לאט לאט אל שיטות שעושות שימוש בכלים הרבה יותר מודרניים. על כן, אנחנו יכולים למצוא גם אפשרות של שיטת לימוד אנגלית בטלפון. חשוב להסביר, מדובר בשיטה מאוד יעילה, פשוטה ונוחה.

איך זה עובד? אנחנו נרשמים לשירות שמספק אפשרות ללמוד אנגלית בטלפון, אנחנו קובעים מועד בו אנחנו רוצים שהשיעור יתנהל, ואז יתקשר אלינו מורה או שאנחנו נתקשר אליו, וכך אנחנו נתחיל את השיעור. הוא יתבצע במשך שעה או יותר, תלוי כמה זמן סיכמנו איתו. במהלך זמן זה, אנחנו ננהל שיחות באנגלית ונלמד אנגלית מדוברת, כזו שתוכל לעזור לנו לבצע שיחות עם אנשים או כל דבר אחר שאנחנו נדרשים לו.

חשוב להדגיש כמה נקודות בסיס:

ראשית, המרצים והמורים שמעבירים את השיעורים, הם דוברי אנגלית ברמת שפת אם, עבור חלקם זו אכן שפת האם שלהם.

שנית, מדובר על שיעורים מאוד יעילים, מאוד נוחים, כאלה שמאפשרים לנו ללמוד אנגלית פרקטית, אנגלית שימושית שיכולה לעזור לנו ביום יום. בין היתר, אנחנו יכולים גם ללמוד אנגלית על פי צרכים מסוימים, למשל, אנגלית עסקית.

שלישית, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות ללמוד אנגלית בכל זמן ובכל מקום. כלומר, אנחנו לא נדרשים להיות במקום ספציפי, כמו במקרה של לימוד אנגלית בשיעור פרטי או בקורס. אנחנו יכולים ללמוד את השפה בכל מקום שאנחנו רוצים.

ארבע, השיעורים יכולים להתבצע, כמובן, דרך טלפון נייח, נייד וכן דרך הטלפון, הם כוללים כמובן גם שיעורי בית שעלינו להכין ולעיתים אף מעבר לכך. חשוב לדעת את זה בשביל להבין עד כמה השיעורים הם רציניים ואיכותיים.

חמש, השיעורים מותאמים לרמה שלנו ונועדו לשפר את האנגלית שלו בצורות שונות, על מנת שנוכל לעשות בה שימוש פרקטי.

כתוב/כתבי תגובה