תפילה להצלחה

תפילה להצלחה

כשאנחנו מעוניינים להצליח בתחום מסוים, בין אם זה בזוגיות, פרנסה או בכל תחום אחר, אז באופן טבעי אנחנו מנסים לעשות כל מה שניתן בשביל להגיע אל המקום הזה בו אנחנו נוכל להגיד לעצמנו שהצלחנו.

יש מי שישקיע משאבים של כסף, יש מי שישקיע את כל זמנו בכך, אחרים ישקיעו כנראה את כל היכולות הפיזיות והנפשיות שלהם בכך. יש מי שגם ישקיע את כל יכולותיו בשביל לרתום את הסביבה במטרה שהם יעזרו לו בשביל להצליח. כל דבר שנחשב אפשרי, כל דבר שנחשב חוקי, הרי שזה מקובל ומותר.

יש אנשים שלא יסתפקו רק בכך אלא גם יעשו דברים אחרים, נוספים בשביל להצליח, למשל, יתפללו בשביל זה. תפילות להצלחה הן דבר מאוד מקובל ביהדות, אפשר למצוא מגוון רחב של תפילות מסוגים שונים, בין אם מדובר בתפילות שמיועדות להצלחה בזוגיות, בנישואים, הצלחה בפוריות, בפרנסה ובעוד שלל מקרים נוספים. באופן טבעי, אותן תפילות לא אמורות להגיע לבד, כלומר, זה שאנחנו רק נתפלל לא בהכרח יעזור, גם מי שמאמין בלב שלם יודע את זה. בשביל שהתפילות ייענו אנחנו צריכים גם לעבוד, אנחנו צריכים גם לעשות דברים.

צריך לומר שהיום, כל הרעיון של תפילות להצלחה הוא הרבה יותר זמין ונגיש, שכן בכל מקום, בכל זמן אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות למצוא תפילות להצלחה, בין אם זה דרך מכשיר הסלולר ובין אם זה באמצעים אחרים. כל מה שעלינו לעשות, זה לחפש את התפילה הנכונה בשבילנו, ולהגיד אותה באמונה שלמה, בלב שלם, מתוך כוונה אמיתית.

חשוב לציין פה נקודה חשובה, הרבה פעמים אנשים שאינם מאמינים מתפללים אף הם תפילות להצלחה מסוגים שונים. הסיבה היא, שלפעמים במצבים מסוימים בחיים, מרגישים את הצורך הזה, את ההכרח להתפלל. מרגישים את הצורך לומר את הדברים בכוונה אמיתית, מתוך רצון שהם יתגשמו. הרי אין הבדל בין תפילה לתקווה, ועל כן אנחנו יכולים למצוא אנשים שמתפללים בלב שלם, גם אם הם לא בהכרח מקיימים את כל המצוות באופן סדיר ולא נחשבים, בעיניי עצמם, לאנשים מאמינים.

כתוב/כתבי תגובה