קשה לכם בחיים? – אולי אימון אישי יעזור לכם

קשה לכם בחיים? – אולי אימון אישי יעזור לכם

כל אדם עלול להגיע לתקופות בהם הוא חש שהקושי מעיק עליו. יש קשיים בכל כך הרבה תחומים; בעבודה, במשפחה, בחברה ועוד. הקשיים הללו עלולים לפגוע באיכות החיים שלנו לגרום לנו לדכדוך ולתחושת כישלון. אבל אף אחד לא אמר שחייבים לכופף את הראש מול הקשיים ולקבל אותם בהשלמה. ההיפך הוא הנכון – כל קושי הוא הזדמנות נפלאה לצמיחה ולהתפתחות אישית. וזה כמובן קורה רק אם אנחנו מקבלים את נקודת הקושי ומטפלים בה בצורה הולמת. כך הקושי הופך להיות לנקודת צמחיה שמובילה אתנו להשגת יעדים ולהצלחה.

כיצד אימון אישי מועיל מול קושי?

במקרים רבים הקושי לנו נובע בגין מערכות יחסים לקויות. חשוב להבין כי בכל מערכת יחסים שאנחנו שותפים בה יש לנו אחוזים משמעותיים של השפעה על כלל המערכת. וזה אומר שיש לנו מושכות בידיים, ואם רק נדע לאחוז אותם באחריות אישית נוכל להוביל את כל מרכבת המערכת המורכבת הזו אל המקום הנכון לה. אימון אישי יכלול ניתוח של נקודות הקושי תוך הגדרה מדויקת של הדבר שמקשה עלינו. בהמשך נחפש יחד עם המאמנת האישית את הדרך לשנות את המסלול ולמנוע הגעה נוספת בכל פעם מחדש אל מוקד הקושי.

לבחור בכל פעם מחדש את הדרך שלי

דורית קיי מספרת כי כל אדם יכול לבחור בסיטואציות שונות בחייו את שיטת העבודה שלו. נכון, אפשר להיעלב ולהיפגע, אפשר לשבות מעשייה ולהיות מדוכדכים. אבל אפשר גם לקחת אחריות ולבחור. להיות מובילים ולראות את מציאות החיים במבט אחר. באופן כזה ניתן להמשיך לחיות את אותם החיים ולחוות את אותן התמודדויות. אבל לאחר אימון אישי יש לנו את הכלים לבחור ולנהל בצורה נכונה ויעילה יותר את החיים שלנו. אנחנו נוכל לראות את המצבים בהם אנחנו נתקלים במבט שונה, להחליט לאן אנחנו רוצים לקדם את עצמנו ואיך אנחנו יכולים להקל מעל עצמנו את החיים.

לצמוח מתוך הקושי

אימון אישי לחיים נותן לנו את הכלים לצמוח מתוך נקודת הקושי מולה אנו מתמודדים. לגדול ולחיות חיים יפים ומאושרים פי כמה!

כתוב/כתבי תגובה