טבעות יהלום של האלפיון העליון

טבעות יהלום של האלפיון העליון

טבעת יהלום מחנות יהלומים בבורסה או בכלל הוא לא תכשיט ככל התכשיטים. מדובר על תכשיט שיש לו ייחודיות וגם משמעות עמוקה יותר. וזאת בגלל התזמון בו מעניקים את הטבעת המיוחדת הזו. טבעת יהלום לרוב ניתנת לקראת האירוסין של בני הזוג. הטבעת מבטאת את הרצון לקשר הזוגי ואת השאיפה לצאת לדרך חיים משותפת של נישואין והקמת משפחה. החתן לרוב יקנה לכלתו את הטבעת הסמלית הזו.

טבעות יהלום יוקרתיות

טבעת יהלום היא תמיד תכשיט יקר. וזאת מכיוון שהיא עשויה תמיד מזהב ומשלבת שיבוץ של יהלום או מספר יהלומים. העובדה שמדובר על חומרי גלם יקרים מביאה לכך שהמחיר של התכשיט יהיה יקר מאוד. אמנם גם זהב הוא חומר גלם יקר מאוד, אבל דווקא היהלום הוא זה שמשפיע משמעותית על המחיר של התכשיט. כי יהלום הוא אלמנט יקר מאוד שעשוי להגיע למחירים גבוהים מאוד. אם כי ניתן להשיג גם יהלומים לא יקרים מאוד.

בררו לגבי טבעות אירוסין באתר Diamonds4u.

מה ירכשו בני האלפיון העליון?

בני האלפיון העליון יבחרו לרכוש טבעת יוקרתית מאוד. כמובן שהמחיר יהיה בהתאם וגם המראה יהיה מיוחד במינו. הבה נבין מה מייקר את עלות הטבעת ועושה אותה לכזו שמתאימה לאלפיון העליון.

  1. היהלום – היהלום כאמור הוא המשפיע הדומיננטי במחיר של הטבעת. טבעת שבה משובץ יהלום משובח יותר או מלוטש יותר תהיה טבעת יקרה יותר. כמו כן במידה ומשבצים בטבעת מספר יהלומים המחיר יהיה בהתאם. כל יהלום מוסיף סכום נכבד נוסף למחיר של הטבעת.
  2. הזהב – גם הזהב ממנו עשויה הטבעת הינו חומר גלם יקר. ככל שיש יותר זהב המחיר של הטבעת יהיה גבוה יותר.
  3. העיצוב – בתחום טבעת היהלום יש אופנות ומגוון סגנונות עיצוב. גם פרמטרים אלו משפיעים על המחיר של הטבעת.

רכישת טבעת אהובה ומתאימה

אמנם המחיר מהווה שיקול מרכזי ברכישת טבעת. אבל חשוב לזכור כי לא מחיר הטבעת ולא היוקרה שלה תביא את האושר אל חיי הנישואין שלכם. המציאות מלמדת שלא דווקא מי שהשקיע סכומים מופרזים ברכישת טבעת נהנה מזוגיות טובה יותר. טבעות יהלום של האלפיון העליון תהיינה מרשימות ובוהקות במיוחד.

כתוב/כתבי תגובה