חומרי איטום לגג – איך תדעו מה מתאים לכם?

חומרי איטום לגג – איך תדעו מה מתאים לכם?

כפי שאנחנו יודעים, על מנת שנוכל לאטום גגות של מבנה, בין אם מדובר בגג פרטי או גג אחר, אזי שעלינו להיעזר בחומרים שונים שאמורים להתאים לסוג הגג. אנחנו יכולים להיעזר בזפת, יריעות או בחומרים אחרים שמתאימים לשם כך, השאלה הגדולה היא, כיצד אנחנו יודעים מה מתאים לנו. 

מן הסתם, אנחנו ניעזר באנשי מקצוע, אנשים שמתמחים בתחום האיטום ויודעים לספק לנו את המידע הטוב ביותר בנושא, וכן יודעים לבצע את עבודתם באופן מקצועי ואיכותי, ברמה כזו שאנחנו נוכל ליהנות מרמת איטום גבוהה מאוד. עלינו לקחת בחשבון, אם אנחנו מעוניינים לבצע איטום של גג, בין אם מדובר בגג שטוח או בגג רעפים, וכן בסוגי גגות אחרים, הרי שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, שאם לא נשתמש בחומרים המתאימים, זה אומר לא רק שהגג לא ייאטם בצורה טובה, אלא גם יגרום לכך שאנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם חדירה של מים אל תוך המבנה. 

אז כיצד אנחנו יודעים מה מתאים עבורנו?

ובכן, יש כמה אפשרויות. ראשית, על פי מבנה הגג, על פי צורתו, גודלו וכן על פי המאפיינים שלו. יש הבדל בין גג רעפים לגג רגיל מן הסתם. 

שנית, אנחנו נבחן את הגג על פי הזמן שהמבנה הוקם, כך אנחנו יכולים לדעת עד כמה הוא ישן ובאילו חומרי איטום השתמשו בו בעבר. לפיכך נדע באילו חומרים יהיה נכון להשתמש כעת. 

שלישית, אנחנו צריכים לבחון את השאלה, עד כמה חומר לאיטום גגות יכול להחזיק בתנאי הגג וכן בתנאי מזג האוויר במקום. יש מקומות גשומים יותר, מקומות בהם נמצא את עצמנו מתמודדים עם תנאים הרבה יותר בעייתיים, שם סביר להניח אנחנו נידרש להשתמש בחומרים יותר חזקים, באופן טבעי. 

ארבע, חשוב מאוד להקפיד על כך שאנחנו נשתמש באמצעים שיכולים להחזיק מעמד לטווח הארוך, זאת בשביל שאנחנו לא נצטרך לחזור על תהליך העבודה שוב ושוב. באופן עקרוני, חומרי איטום אמורים להחזיק מספר שנים ולא תקופה קצרה, עד אשר צריך לחדש את התהליך.

למידע נוסף, בקרו באתר א.משי איטום:

http://www.amsi.co.il

כתוב/כתבי תגובה